Роздрукувати сторінку

Академія адвокатури України, ААУ

« Назад

10.06.2015 15:36

Один з лідерів освітніх послуг в Україні – Академія адвокатури України. Вона пропонує своїм студентам отримати якісну багатогранну освіту. Сьогодні ААУ має досить розвинену матеріально-технічну базу, в тому числі унікальне обладнання і високопродуктивні засоби обчислювальної техніки. Ретельно підібраний викладацький склад, який постійно вдосконалює свої знання і пропонує студентам опанувати найсучасніші технології. Академія адвокатури України також славиться своїм бурхливим творчим та спортивним життям, всіляко намагається урізноманітнити дозвілля своїх студентів і дозволити їм різнобічно розвиватися. Стратегічною метою ААУ є надання якісної професійної освіти, переймаючи досвід закордонних Вузів і черпаючи найкраще!

Академія адвокатури України, ААУ

Напрями навчання:

• Філологія i іноземні мови;

• Юриспруденція і правознавство.

Академія адвокатури України: підготовка висококваліфікованих юристів.

1995 року правління Спілки адвокатів України вирішило заснувати юридичний вуз. Співзасновниками Інституту адвокатури стали Міжнародна адвокатська компанія «Бі.ай.ем.» та Українська адвокатська корпорація.

Структура ААУ

Академія адвокатури України (ААУ) готує бакалаврів за спеціальностями «Міжнародне право» та «Переклад», спеціалістів і магістрів — з «Правознавства». Крім того, в ААУ діють:

• навчальна юридична консультація;

• науково-дослідна лабораторія з проблем адвокатури та захисту прав людини;

• юридичні клініки;

• школа адвокатської підготовки;

• аспірантура;

• центр підвищення кваліфікації;

• адвокатські студії.

ААУ

Особливості навчального процесу

Головною особливістю навчального процесу в ААУ є поєднання теоретичної і практичної підготовки. Іншими словами, студенти протягом періоду навчання, тісно контактують з практикуючими юристами — адвокатами, юрисконсультами підприємств, банків, суддями, нотаріусами — в процесі роботи.

Крім цього, в ААУ застосовують методики проведення суддівських практикумів, тренінгів та рольових ігор з відеозаписом.

Як свідчать результати впровадження програми адвокатської підготовки, студенти краще засвоюють юридичні дисципліни, відмінно розбираються в судових процесах, нюанси адвокатської практики і застосування правових норм.

Міжнародне співробітництво

ААУ активно співпрацює:

• з іноземними вузами;

• громадськими та міжнародними організаціями, зокрема з Американською асоціацією адвокатів «Правова ініціатива у Центральній і Східній Європі;

• фірмами;

• фондами;

• науковими установами.

Відомо, що в ААУ деякі лекції, курси та тренінги проводять провідні юристи з Франції, США, Англії, Німеччини, Іспанії англійською мовою, причому без перекладача.

Таким чином, студенти не тільки засвоюють юридичну термінологію, знайомляться з правовими системами і зарубіжним законодавством, але і поглиблено вивчають англійську мову.

Академія адвокатури України розташована за адресою р. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 27.

Абітурієнти можуть записатися на підготовчі курси для вступу до ВНЗ України.

В академії приватної форми власності IV рівня акредитації, готуються фахівці вищої освіти за багаторівневою системою на платній основі, тільки громадяни України, з навчанням на денній і заочній формах.

Іногороднім студентам надається місце для проживання в гуртожитку академії.

На платній основі можна пройти підготовку на військовій кафедрі.

При навчанні на двох спеціальностях одночасно надається знижена оплата.

В академії вищу освіту можна отримати за спеціальностями: правознавство, міжнародне право, переклад та ін.

Для осіб з дипломом вищої юридичної освіти діє школа адвокатської підготовки.

Академія адвокатури України, ААУ

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка і можуть продовжити навчання в аспірантурі академії. Дипломовані спеціалісти можуть пройти перепідготовку або підвищити кваліфікацію. За бажанням можна отримати додаток до диплому Європейського зразка (Євродиплом).

Академія має IV рівень акредитації і є недержавним навчальним закладом. За роки існування академії підготовлено і випущено велику кількість дипломованих і затребуваних фахівців не тільки в Україні, але і в зарубіжних країнах.

По закінченні даного вищого навчального закладу випускники отримують кваліфікації бакалавра, спеціаліста та магістра. Освітній процес у ВНЗ здійснюється на денному, заочному та вечірньому відділеннях. У структуру академії сьогодні входять наступні факультети:

- Факультет правознавства;

- Факультет міжнародного права;

- Лінгвістичний факультет.

Навчально-виховною діяльністю в академії керують понад 120 досвідчених викладачів, серед яких на кафедрах вузу працюють відомі академіки та члени-кореспонденти Академії правових наук України, доктори та кандидати наук, професори і доценти, відомі юристи-практики, міжнародники, економісти, філологи, перекладачі.

При академії працюють шестимісячні підготовчі курси з української мови та правознавства, які здійснюють підготовку учнів 11 класу для вступу до вузу.

Отже, на ринку освітніх послуг України та, зокрема, міста Києва, Академія адвокатури займає одну з провідних позицій за підготовки юридичних кадрів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!