Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 33. Верховинський коледж туризму і готельного господарства (смт. Верховина) Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, ВКТіГГ ПНУ ім. В. Стефаника

Верховинський коледж туризму і готельного господарства (смт. Верховина) Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, ВКТіГГ ПНУ ім. В. Стефаника

« Назад

ВКТіГГ ПНУ ім. В. Стефаника – це сучасний заклад європейського значення, який надає міцні знання студентам і завжди користується великою популярністю.

ВКТіГГ-ПНУ-ім.-В.-Стефаника

Історія становлення Верховинського коледжу

Верховинський коледж туризму і готельного господарства ДВНЗ “ПНУ ім. В. Стефаника” утворений відповідно до розпорядження МОН України від 20 травня 2004 р. та керівника ПНУ ім. В. Стефаника від 15 червня 2010 р. та ввійшов до структури Інституту туризму і менеджменту ПНУ ім. В.Стефаника. Утворення учбового закладу визвано необхідністю у спеціалістах туристичної сфери, яка розпочала інтенсивно формуватися на землях Гуцульщини.

Рік утворення – 2004.

У 2005 р. заклад одержав сертифікат для надання навчальних послуг, які пов’язані з наданням вищої освіти на рівні спеціалізованих потреб до молодшого фахівця з напряму навчання Туризм спеціальність “Здійснення обслуговування в готелях і туристичних формуваннях”.

У 2008 р. згідно з указом ДАК з напряму Туризм спеціальність “Здійснення обслуговування в готелях і туристичних структурах” заклад удостоєно сертифікованим за І рангом.

У 2008 р. сертифікат замінено, відповідно до якого формування молодших фахівців відбувалося за кваліфікаціями: “Здійснення туристичного обслуговування” та “Здійснення обслуговування в готелях”.

Відповідно до указу МОН України №11/80 від 23.12.2009 року, з 2010 р. набір буде відбуватись зі сфери знань Туризм за кваліфікаціями: “Туристичне обслуговування”; Готельне обслуговування.

Верховинський-коледж-туризму-і-готельного-господарства-(смт. Верховина)-Прикарпатський-національний-університет-імені-Василя-Стефаника ВКТіГГ-ПНУ-ім.-В.-Стефаника

Загальна інформація про ВКТіГГ ПНУ ім. В. Стефаника

Рівень кваліфікації – перший.

Сертифікований обсяг прийому на вищезазначені кваліфікації – 50 чоловік.

Тривалість навчання:

- 2 р. 5 місяців на базі повної загальної середньої освіти;

- 3 р. 5 місяців на базі загальної середньої освіти.

Форма освіти – денна.

Мова навчання – українська.

Студенти закладу мають змогу обіймати місця:

- референт з головної роботи (туризм);

- оператор автоматичного розрахунку в готелі;

- спеціаліст з готельного обслуговування;

- спеціаліст туристичної сфери;

- адміністратор;

- адміністратор черговий;

- організатор подорожей, екскурсій.

Верховинський-коледж-туризму-і-готельного-господарства-(смт. Верховина)-Прикарпатський-національний-університет-імені-Василя-Стефаника

Педагогічний склад ВКТіГГ ПНУ ім. В. Стефаника

Навчання гуманітарних, науково-природничих та економічних, фахових предметів відбувається педагогами університету, Інституту туризму і менеджменту, коледжу, а також освіченими співробітниками державних органів. Загалом діє у закладі 34 педагоги, з яких – 10 є канд. наук, доцентами, 1- доктор технічних наук, професор.

Отже, ВКТіГГ ПНУ ім. В. Стефаника – це сучасний заклад європейського значення, який надає міцні знання студентам і завжди користується великою популярністю.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!