Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 32. Карпатський інститут інформатики та підприємництва Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, КІЕП МНТУ ім. Ю. Бугая

Карпатський інститут інформатики та підприємництва Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, КІЕП МНТУ ім. Ю. Бугая

« Назад

Сьогодні у КІІП МНТУ відбувається формування студентів за кваліфікаціями "Комп'ютерні науки", "Менеджмент організацій", "Філологія".

Карпатський-інститут-інформатики-та-підприємництва-Міжнародний-науково-технічний-університет-імені-академіка-Юрія-Бугая, КІЕП-МНТУ-ім.-Ю.-Бугая

Контакти КІІП МНТУ

Адреса: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 66.

Телефон: (0342) 52-71-56, 52-71-60.

Карпатський-інститут-інформатики-та-підприємництва-Міжнародний-науково-технічний-університет-імені-академіка-Юрія-Бугая КІЕП-МНТУ-ім.-Ю.-Бугая

Загальна інформація про Карпатський інститут інформатики та підприємництва МНТУ ім. Ю. Бугая

Івано-Франківське відділення МНТУ створено 29 вересня 1994 р. для виконання завдань закладу на Прикарпатті. Будучи першою за періодом утворення, філія великою мірою була дослідницьким місцем з відпрацювання взаємодії закладу зі своїми окремими функціональними відділеннями, в першу чергу системи навчання, за якою студенти здобували освіту на молодших курсах в Івано-Франківську, а на старших - у Києві.

Карпатський-інститут-інформатики-та-підприємництва-Міжнародний-науково-технічний-університет-імені-академіка-Юрія-Бугая

У 2000 р. Івано-Франківське відділення МНТУ перейменовано у КІЕП МНТУ.

Будучи створеною з ціллю пришвидшення входження системи вищої науково-технічної освіти Прикарпаття в світову систему вищої освіти, КІІП запровадив всі ті передові риси організації учбово-виховного процесу, які з самого початку були характерні Міжнародному науково-технічному університеті ім. академіка Ю. Бугая. Це передусім так іменуєма "кредитна" система оцінювання знань студентів (АВЕТ), яка запроваджена у великій кількості університетів США та у вищих учбових установах Європи; збільшена увага до поглибленого оволодіння комп'ютерних технологій та іноземних мов.

Комп'ютерний клас КІЕП МНТУ ім. Ю. Бугая є вільно доступним для всіх охочих студентів. Велика частина учбової, наукової та нормативної документації використовується з мережі Internet.

Постійними стали походи на гору Хом'як, турпоїздки студентів у Львів та у захоплюючі місця Прикарпаття, здійснення новорічних карнавалів, вечорів.

КІЕП-МНТУ-ім.-Ю.-Бугая

Отже, КІЕП МНТУ ім. Ю. Бугая – це сучасний заклад європейського значення, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, забезпечуючи їх конкурентними спеціальностями.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!