Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 16. Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного Університету імені Василя Стефаника, ІФК ПНУ ім. В. Стефаника

Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного Університету імені Василя Стефаника, ІФК ПНУ ім. В. Стефаника

« Назад

Івано-Франківський коледж ДВНЗ «ПНУ ім. В. Стефаника» здійснює формування спеціалістів за навчально-спеціалізованим рангом «молодший фахівець». Коледж державної форми власності першого рангу кваліфікації.

Івано-Франківський-коледж-Прикарпатського-національного-Університету-імені-Василя-Стефаника, ІФК-ПНУ-ім.-В.-Стефаника

Передісторія становлення ІФК ПНУ ім. В. Стефаника

Верховинський коледж туризму і готельного господарства ДВНЗ “ПНУ ім. В. Стефаника” утворений відповідно до розпорядження МОН України від 20 травня 2004 р. та керівника Прикарпатського університету ім. В. Стефаника від 15 червня 2010 р. та ввійшов до структури Інституту туризму і менеджменту ПНУ ім. В. Стефаника. Утворення учбового закладу визвано необхідністю у спеціалістах туристичної сфери, яка розпочала інтенсивно формуватися на території Гуцульщини.

Рік утворення – 2004.

У 2005 р. заклад одержав сертифікат для надання навчальних послуг, пов'язаних з наданням вищої освіти на рівні спеціалізованих вимог до молодшого фахівця з напряму навчання Туризм спеціальність “Здійснення обслуговування в готелях і туристичних формуваннях”.

У 2008 р. відповідно до указу ДАК з напряму Туризм спеціальність “Здійснення обслуговування в готелях і туристичних структурах” заклад удостоєно сертифікованим за І рангом.

У 2008 р. сертифікат замінено, відповідно до якого формування молодших фахівців відбувалося за кваліфікаціями: “Здійснення туристичного обслуговування” та “Здійснення обслуговування в готелях”.

Відповідно до указу МОН України №11/80 від 23.12.2009 року, з 2010 р. набір буде відбуватись зі сфери знань Туризм за кваліфікаціями: Туристичне обслуговування; Готельне обслуговування.

Юридичний коледж ДВНЗ „ПНУ ім. В. Стефаника” був утворений згідно з указом МОН України № 39 від 5 лютого 1998 року з ціллю навчання спеціалістів-юристів навчально-спеціалізованого рангу “молодший фахівець” для вимог органів державної влади і місцевого самоврядування, суду, правоохоронних структур, організацій, закладів, підприємств Івано-Франківської області та Прикарпатського регіону.

20 червня 2002 р. відповідно до постанови МОН України № 365 та керівника ПНУ ім. В. Стефаника № 160-а від 3 вересня 2002 р. був утворений Юридичний інститут ПНУ ім. В. Стефаника у структурі юридичного відділення університету та Юридичного коледжу методом їх перейменування.

В липні 2003 р. ПНУ ім. В. Стефаника надано сертифікат на здійснення навчальної роботи, пов’язаної з наданням вищої освіти на рівні навчально-спеціалізованих потреб до „молодшого фахівця” з напряму “Право” кваліфікації “Правознавство” з сертифікованим обсягом 100 чоловік, в тому числі за держзамовленням – 20 чоловік.

Заклад відповідно до постанови ДАК від 22 червня 2004 р., розпорядження № 51 окреслено сертифікованим за I рівнем.

У квітні 2009 р. коледж здійснив повторну сертифікацію і відповідно до постанови ДАК від 4 червня 2009 р. його окреслено сертифікованим за I рангом.

Цією ж постановою ДАК закладу надана Ліцензія щодо надання послуг, що пов'язані зі здобуттям вищої освіти на рівні спеціалізованих вимог до молодшого фахівця. Сертифікований обсяг нараховує 40 чоловік очної форми навчання та 20 чоловік заочної форми.

У лютому 2014 р. Юридичний коледж здійснив чергову сертифікацію.

З часу становлення закладу формування молодших фахівців відбувалась на базі повної загальної середньої освіти. Розпочинаючи з 2007 р. беруться вступники на основі базової загальної середньої освіти.

Згідно з постановою МОН України № 1515 від 28.12.2012 року утворений, як функціональне відділення університету, Івано-Франківський коледж ДВНЗ «ПНУ ім. В. Стефаника». З 1 вересня 2013 – 2014 учбового року у коледжі навчально-спеціалізований ранг «молодший фахівець» отримували:

- «Дошкільна освіта» – 56 чоловік;

- «Початкова освіта» – 107 чоловік;

- «Дизайн» – 14 осіб.

У цьому ж учбовому році здійснюється організаційна діяльність щодо сертифікування нової кваліфікації «Прикладна математика».

Керівник закладу канд. філософських наук, професор Ю. М. Москаленко.

Івано-Франківський-коледж-Прикарпатського-національного-Університету-імені-Василя-Стефаника ІФК-ПНУ-ім.-В.-Стефаника

Робота Івано-Франківського коледжу ПНУ ім. В. Стефаника

Заклад проводить формування спеціалістів за навчально-спеціалізованим рангом «молодший спеціаліст» з таких кваліфікацій:

- «Дошкільна освіта»;

- «Початкова освіта»;

- «Дизайн»;

- «Прикладна математика»;

- «Правознавство»;

- «Готельне обслуговування»;

- «Туристичне обслуговування».

У 2014 – 2015 учбовому році у закладі здобуває освіту 750 студентів.

Після закінчення навчання за навчально-спеціалізованим рангом "Молодший спеціаліст" студенти мають можливість продовжити освіту за навчально-спеціалізованим рангом "Бакалавр" з певного напряму формування на старших курсах Педагогічного інституту, Юридичного інституту, Інституту туризму ПНУ ім. В. Стефаника.

ІФК-ПНУ-ім.-В.-Стефаника

Викладацький колектив ІФК ПНУ ім. В. Стефаника

Станом на 1 вересня 2014 року у закладі діє 120 педпрацівників, з них:

- головні співробітники – 41;

- сумісники – 79.

Чисельність педагогів, які мають:

- учений ранг доцента – 35;

- науковий ранг канд. наук – 44;

- почесний ранг України «Заслужений юрист України» – 2;

- спортивний ранг «Майстер спорту» – 2;

- педагогічний ранг «Педагог-методист» –7.

Івано-Франківський-коледж-Прикарпатського-національного-Університету-імені-Василя-Стефаника

Отже, Івано-Франківський коледж ПНУ ім. В. Стефаника – це сучасний заклад, який надає ґрунтовні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!