Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області та їх рейтинг \ 24. Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ХІСТ ВМУРЛ "Україна"

Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ХІСТ ВМУРЛ "Україна"

« Назад

Освіта дає можливість людині не просто знайти роботу, але і знайти своє «я». Багато хто за період освіти у вищому учбовому закладі мають змогу змінити свої стереотипи і по-іншому дивитися на речі. Таким чином, формується нова особистість. Щоб освіта принесла користь варто ретельно підібрати ВНЗ. Заслуговує уваги Хмельницький інститут соціальних технологій, де за роки існування Вузу було випущено величезну кількість студентів, які сьогодні вважаються кращими фахівцями у своїй галузі.

Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ХІСТ ВМУРЛ "Україна"

Серед різноманіття факультетів і спеціальностей у ХІСТ ВМУРЛ "Україна" Ви обов'язково підберете ту спеціальність, яка Вам підійде. Незалежно від вибраного напряму у вас обов'язково з'явиться змога пройти практику за своєю спеціальністю. Інноваційні впровадження та методи навчання дозволять більш ефективно освоїти весь отриманий матеріал.

Серед багатьох учбових закладів Хмельницький інститут соціальних технологій вважається одним з більш кваліфікованих і престижних. Його популярність зростає з кожним роком. Серед числа випускників дуже багато наукових співробітників, які після закінчення ХІСТ ВМУРЛ "Україна" вносять істотний вклад у розвиток самого Вузу і науки в цілому. Отримані ними знання і досвід допомагають молодому поколінню вирішувати ряд життєвих і професійних питань значно швидше і ефективніше.

Контакти ХІСТ ВМУРЛ "Україна"

Адреса: м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2.

Телефон/факс: (0382) 79-56-64, 70-45-56.

Сайт: www.hist.km.ua.

ХІСТ ВМУРЛ "Україна"

Напрями навчання в Хмельницькому інституті соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна":

- Психологія та педагогіка;

- Соціологія;

- Юриспруденція і правознавство;

- Інші.

Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ХІСТ ВМУРЛ "Україна"

Загальна інформація про Хмельницький інститут соціальних технологій ВНЗ ВМУРЛ «Україна»

Хмельницький інститут соціальних технологій ВНЗ ВМУРЛ «Україна» - приватний модерний вищий учбовий заклад, який є самостійним функціональним відділенням класичного Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Інститут відповідає всім необхідностям розвитку Подільського регіону і структури освіти України, забезпечує високий рівень мобільності педагогів і студентів.

На даний час організація є володарем найвищого четвертого рівня кваліфікації. Завдання установи в гармонійному об'єднанні науково-виховної, науково-дослідної і виробничої роботи, яка забезпечує високу ефективність праці в умовах ринкової економіки, надання допомоги у розвитку Подільського регіону методом формування та перепідготовки висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців.

Дата його організації припадає на 1999 рік, на той момент нинішній інститут спеціалізувався на підготовці фахівців із соціальної роботи. У 2002 представництво було перейменовано у філію, а вже в 2003 в інституті було започатковано експеримент щодо впровадження дистанційної форми освіти на базі ВМУРЛ «Україна».

У 2005 році, завдяки отриманню гранту від Українського фонду соціальних інвестицій на здійснення мікропроекту на тему «Соціально-психологічний та педагогічний супровід навчання соціально незахищених груп студентів», було придбано необхідне устаткування для студентів з фізичними хибами, а також реконструйовано будівлю закладу відповідно з нормами їх застосування студентами-інвалідами.

У 2007 році університет був акредитований до найвищого четвертого рівня. Вже в 2012 році інститут, одним з перших в регіоні, одержав сертифікат на навчання спеціалістів за кваліфікацією «Документознавство та інформаційна робота».

В закладі діє один факультет, на ньому відбувається формування за такими кваліфікаціями:

- здоров'я людини;

- соціальна діяльність;

- психологія;

- фінанси і кредит;

- правознавство;

- документознавство та інформаційна робота.

В закладі здобуває освіту 14 тис. студентів. Професорсько-педагогічний колектив: 85 педагогів, з них: 3 доктори науки, професора; 18 канд. наук, доцентів.

Матеріально-технічна структура: 3 комп'ютерних кабінети, бібліотека, клуб, реабілітаційний центр, юридична клініка, спортивно-тренажерний зал.

Форми освіти:

- денна;

- заочна.

Типи освітньо-спеціалізованих рангів:

- молодший спеціаліст;

- бакалавр;

- спеціаліст;

- магістр.

Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Наукова діяльність Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

Наукова діяльність Хмельницького інституту соціальних технологій ВМУРЛ «Україна» проводиться відповідно до річних планів наукової та науково-організаційної роботи Університету «Україна», указів та постанов Президента Університету «Україна», «Програми становлення фундаментальних та прикладних наукових досліджень в Університеті «Україна», а також відповідно до потреб керівних документів МОН України.

Науково-дослідна діяльність (НДР) в Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» надає можливість виявити науковий потенціал робітників, збільшувати їх професійний рівень. Здійснення науково-дослідних робіт із приєднанням студентів дає можливість планувати реальну тематику курсових і дипломних проектів, забезпечує змогу участі студентів у формуванні студентських наукових праць, здійснення наукових семінарів, винахідницьку роботу.

Науково-педагогічні та наукові співробітники закладу виконують дослідження та розробки згідно з державними, галузевими та іншими програмами і проектами, тематичними та координаційними планами, договорами, індивідуальними планами, несуть відповідальність за якість і своєчасність їх здійснення, наукову та практичну цінність, суспільну та економічну корисність наукових і науково-практичних результатів.

Отже, ХІСТ ВМУРЛ "Україна" - це сучасний заклад, який завжди радо вітає вас у своїх лавах!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!