Роздрукувати сторінку

Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, Коледж ПДАТУ

« Назад

За 90 років центром сільськогосподарської освіти на Поділлі є Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету.

Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, Коледж ПДАТУ

Контакти Коледжу Подільського аграрно-технічного університету

Номер: (03849) 2-11-21.

Адрес: Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 95.

Сайт: http://koledg-pdatu.km.ua.

E-mail: kolpdatu_metod@mail.ru.

Коледж ПДАТУ – модерний навчальний заклад, який має високий статус в структурі аграрної освіти України. Тому й цілком очевидно, що з-поміж великої кількості ВНЗ І-ІІ рангів кваліфікації Мінагрополітики та продовольства України коледж разом із ще чотирма найкращими учбовими закладами було окреслено учасником ХХІV Світової сільськогосподарської виставки «Агро-2012».

За участь у цій світовій презентації кращих агронадбань колектив учбового закладу удостоєно дипломом та відзначено нагородами Міністерства сільськогосподарської політики та продовольства України.

На теперішній час педколектив Коледжу ПДАТУ з упевненістю дивиться у подальше життя, формує сприятливі умови для високоякісної підготовки майбутніх фахівців аграрної сфери економіки України. Креативні, інтелектуальні студенти та високоосвічений педколектив – надійна основа для становлення і процвітання освітнього закладу.

Коледж ПДАТУ

Історія Коледжу ПДАТУ

Учбовий заклад має древню історію - це здобутки великої кількості поколінь співробітників і студентів, які, розпочинаючи з далеких 30-х років минулого віку, карбували її сторінки. На протязі усього періоду формування та утвердження учбовий заклад не міняв свого напрямку - навчав високоосвічених спеціалістів для аграрного господарства, які у всі часи були необхідні суспільству і країні.

Всього в лавах учбового закладу сформовано приблизно 30 тис. високоосвічених фахівців-аграріїв, які достойно представляють установу на різноманітних державних рівнях, займаються науковими розробками, діють керівниками та фахівцям аграрного виробництва та переробної промисловості в господарствах різних форм власності.

Коледж ПДАТУ - це модерний учбовий заклад, де на очному та заочному підрозділах отримують професійну освіту за 8 кваліфікаціями більше 1,5 тис. подальших фахівців аграрної та переробної сфери.

Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, Коледж ПДАТУ

Учбово-виховний процес КПДАТУ

Учбово-виховний процес у закладі - це структурах організаційних і дидактичних заходів, направлених на здійснення змісту модерних інформатизацій освіти, взаємозв'язку аграрної освіти, науки та виробництва.

На даний період навчальний заклад вдало здійснює покладені на нього завдання завдяки професіоналізму, креативності, уміння діяти на перспективу високоосвіченому кадровому потенціалу, який представляють 3 канд. наук, 8 аспірантів, 69 педагогів вищої та першої кваліфікації, 13 педагогів-методистів, 1 викладач, нагороджений рангом "Відмінник народної освіти України", 3 - відмінники сільськогосподарської освіти України.

Викладачі-професіонали вміло об’єднують традиційні форми і методи навчання з інтерактивними освітніми технологіями, формують сприятливі умови для одержання студентами глибоких професійних знань і всестороннього становлення молоді.

Ефективність учбово-виховного процесу в закладі забезпечується через застосування сильної матеріально-технічної бази. Це - учбові приміщення з облаштованими модерними засобами навчання аудиторіями, лабораторіями, виробничими кабінетами та навчальними класами, комп'ютерні кабінети, читальний зал і бібліотека, яка кожного разу збільшується новими науковими і періодичними публікаціями, актовий зал, спортивний комплекс, Регіональний центр практичного навчання.

Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету

Контакти Коледжу Подільського аграрно-технічного університету з ВУЗами вищих рангів кваліфікації

З ціллю наступності і безперервності освіти молоді розроблені інтегровані учбові і плани і програми та заключено договори з визначними ВНЗ України III-IV рангів кваліфікації, відповідно до яких студенти, маючи високі здобутки у навчанні, зараховуються без вступних екзаменів на 2 – 3 - ті курси університетів і академій.

Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету здійснює формування молодших фахівців за такими спеціалізаціями:

- Ветеринарія;

- Право;

- Аграрне господарство і лісництво;

- Сфера обслуговування;

- Техніка та енергетика сільськогосподарського виробництва.

Виховна робота Коледжу ПДАТУ

Виховна діяльність в закладі – це чітко організована структура життєдіяльності студентської молоді, в якій вдало застосовується креативне поєднання традиційної моделі з інтерактивними технологіями. Виховний процес базується на демократичних умовах, гуманістичних напрямках, бере до уваги потреби особистості, потреби реальної дійсності й традиції учбового закладу. Це самостійна робота та захоплюючі, змістовні заходи, направлені на становлення найкращих морально-етичних особливостей людини-громадянина і спеціаліста-професіонала своєї роботи, прищеплення шани до культури, історії, мови, ідеалів української нації, дбайливого відношення до землі, природи, утвердження здорового способу життя.

Приблизно 350 студентів закладу відвідують заняття предметних науково-дослідницьких секцій та креативних спілок. Вони приймають активну участь і здобувають переможні місця в олімпіадах, виставках креативності НМЦ Міністерства сільськогосподарської політики та продовольства України, конкурсах науково-дослідних та дослідницьких робіт і проектів.

Більше 500 педагогів розвивають і покращують свої здібності, мистецькі та літературні уподобання, таланти і уміння в гуртках, клубах за захопленнями, творчих секціях.

У закладі функціонують колективи художньої творчості: хор студентів та педагогів «Світанок», чоловіча студентська вокальна організація «Мрія», чоловіча вокальна організація педагогів «Зорепад», жіночий вокальний колектив «Берегиня», танцювальна студія «Лілея», квартет «Калина», вокал народного блоку, тріо «Чарівність», музично-інструментальний колектив «Подільський водограй». Приблизно 30 років гордістю учбового закладу є народний вокально-хореографічний колектив.

В учбовому закладі сформувалися чудові традиції святкування визначних дат та свят, здійснення пісенних, танцювальних фестивалів, годин народознавства, зустрічей з діячами культури і мистецтва, з спеціалістами галузі, брейн-рингів, вікторин, екскурсій, туристичних походів, спортивно-масових та розважальних заходів. Талановиті креативні особистості є призерами та конкурсантами обласних, регіональних та республіканських творчих конкурсів, декілька років підряд спортивні команди закладу посідають переможні місця у загальноукраїнських фінальних турнірах з волейболу та баскетболу серед студентів сільськогосподарських ВНЗ України.

Учбовий заклад надає перспективу молодим людям стати розумними й високоосвіченими жителями рідної землі, високоосвіченими спеціалістами, справжніми професіоналами, яких чекають на сьогоднішньому ринку праці.

Подальша доля належить молоді, пам’ятаємо і дбаємо про це, вбачаємо великі перспективи у майбутньому наших студентів – молодих людей, які вибрали для себе почесну спеціалізацію аграрія.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!