Роздрукувати сторінку

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж, ХКЕПК

« Назад

Сьогодення Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, ХКЕПК

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж, ХКЕПК

Історія цього закладу освіти розпочалася із 1928 року і триває по сьогоднішній день. Уже 87 років цей навчальний заклад готує висококваліфікованих фахівців для різних підприємств економічного характеру. Спеціальності цього навчального закладу є досить популярними, підтвердженням цього є статистичні дослідження коледжу. Цей навчальний заклад має перший рівень акредитації. Кожен день на навчання приймають студентів сучасні лабораторії, які обладнанні усіма необхідними новітніми технологіями навчання. У коледжі функціонує 14 комп’ютерних класів та електронна бібліотека, що значно спрощують навчальний процес коледжу. Усі комп’ютери навчального закладу підключені до мережі Інтернет, що дає змогу студентам отримувати знання високої та сучасної якості.

У розпорядженні навчального закладу є бібліотека та читальний зал, які заповненні сучасною науковою літературою. Також у коледжі є спортивні зали нового зразку та кімнати тренажерних вправ. Студенти, які прибули здобувати освіту, забезпечуються кімнатою у гуртожитку. У гуртожитку навчального закладу є студентське кафе та медичний пункт, працівники якого надають первинну медичну допомогу при необхідності. У медичному пункту є фізіотерапевтичний кабінет та ізолятор, у який госпіталізуються студенти із інфекційними захворюваннями.

При ХКЕПК функціонує навчально-виробнича база під назвою «Меркурій». Навчальний та виробничий процеси у коледжі здійснюються завдяки творчій та наполегливій діяльності педагогічного колективу. У коледжі працюють 67 педагогічних працівники, які є надзвичайно творчими та талановитими спеціалістами. Серед цього числа викладачів є кандидати наук. Під час здійснення навчальної функції педагоги використовують найновіші форми та методи організації навчальної діяльності. У коледжі активно використовуються сучасні інтерактивні технології навчання. У коледжі вже давно практикується модульно-рейтингова система оцінювання, яка дозволяє гідно оцінити набуті знання кожного студента.

Адреса: м. Херсон, пр. Ушакова, 60.

Телефон: (0552) 26-68-67.

Електронна адреса: xcooptex@ukr.net.

ХКЕПК

Пріоритети Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, ХКЕПК

Сьогодні навчальний заклад здійснює професійну підготовку спеціалістів у галузі господарства народу України. Педагогічні працівники намагаються підготувати фахівців, які спроможні працювати у ринкових умовах праці. Викладачі коледжу формують у своїх студентів навики підприємницької діяльності та творчої ініціативи. Коледж у своєму розпорядженні має власний полігон, на якому майбутні фахівці народного господарства здобувають практичні вміння професійної діяльності.

Працівники навчального закладу здійснюють стабільну та ціле направлену діяльність, яка сприяє підвищенню рівня кваліфікації кожного викладача навчального закладу. Також педагогічні працівники навчального закладуу свої роботі використовують метод навчання такі,як: дискусії, ділові ігри, контролюючі тести. Досить велика кількість уваги адміністрації навчального закладу приділяється для вирішення проблем, які стосуються підвищення рівня педагогічної майстерності педагогічних кадрів. Останнім часом педагогічний колектив розширюється за рахунок молодих педагогічних працівників.

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

Дозвілля студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу

Найголовнішим багатством навчального закладу є студенти, які прагнуть здобути знання. Адміністрація навчального закладу докладає досить багато зусиль для раціональної організації змістовного дозвілля студентів коледжу. У коледжі функціонують безліч клубів, які відповідають інтересам студентів. Також у коледжі діють спортивні секції, які підвищують спортивний розвиток кожного учасника секції. У коледж діє клуб під назвою: «Ерудит». Учасники цього клубу є надзвичайно обдаровані студенти, які кожного року беруть участь Всеукраїнському чемпіонату ерудитів. У коледжі дуже багато зусиль докладають для створення багатогранного та надзвичайно цікавого життя студентам. Приколеджі функціонує клуб, який відвідують творчі студенти навчального закладу та можуть проявити свої таланти та здібності. У цьому клубі студенти займаються вокальним співом та хореографічними танцями. Учасники клубу мають можливість спробувати себе у ролі спеціаліста мистецької галузі. Студенти навчального закладу займаються активною пошуковою діяльністю, що виховує у них почуття відповідальності за свої дії.

Виховна робота Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу

Виховна робота ХКЕПК здійснюється у відповідних напрямках виховного процесу.

Напрямки виховної роботи:

- військово-патріотичний напрям;

- національно-громадський напрям;

- морально-правовий напрям;

- здоровий спосіб життя;

- психологічна допомога;

- професійний напрям;

- художній та естетичний напрям;

- трудовий напрям.

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж, ХКЕПК

Викладачі коледжу та інші співробітники навчального закладу докладають досить велику кількість свого часу та зусиль на виконання завдань національно-громадського виховання студентської молоді. Викладачі коледжу навчають та виховують студентів, враховуючи культурний та історичний досвід українського народу. Студенти та викладачі коледжу мають відчуття глибокої пошани та поваги до звичаїв та традицій свого народу.

Головним завданням національно-громадського виховання студентів є виховання їх на соціальному досвіді наших попередників. Викладачі коледжу намагаються передати студентам духовне багатство душі українського народу, яке передається із покоління в покоління.

Отже, процес здобуття освіти у цьому навчальному закладі є надзвичайно цікавим та інтригуючим процесом, що зумовлює навчальний заклад до престижності та популярності серед абітурієнтів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!