Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Харківської області \ ЗВО (ВНЗ) Харківської області та їх рейтинг \ 34. Електромеханічний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

Електромеханічний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

« Назад

Електромеханічний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова) є вищим навчальним закладом, державного зразка і входить до складу Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова на основі структурного підрозділу. Нещодавно отримав I рівень акредитації.

Електромеханічний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова є один з найстаріших та найпровідніших технічних навчальних закладів. Діяльність та організація навчання здійснюється на основі довгорічного досвіду підготовки спеціалістів. За своїм навчально-методичним та викладацьким потенціалом коледж припадає до навчальних закладів, які забезпечують повну, практичну, професійну підготовку техніків-електриків, техніків-електромеханіків для ремонту та сервісу електроустаткування, що використовується у різних галузях нашого життя.

Історія навчального закладу ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

За час існування навчальний заклад декілька разів було реорганізовано. Історія існування починається від ремісничого училища на початку існування і до технікуму в цей час. Тріумфальне відкриття технікуму відбулося 12 січня 1886р. В 1921р. на основі ремісничого училища була відкрита професійна технічна школа. В 1930р.хшкола була реорганізована в Харківський електромеханічний технікум. В 1997р. наказом Міністерства утворення технікум був включений до складу Харківської державної академії міського господарства на основі структурного підрозділу.

Контакти Електромеханічного технікуму Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

Адреса: вул. Крупської, 36, м. Харків, 61038.

Контактні телефони: (057) 738-03-41.

E-mail: emt_kharkov@ukr.net.

Сайт: http://xemt.kharkov.ua.

ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

Спеціальності Електромеханічного технікуму Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

Технікум здійснює підготовку молодших фахівців зі спеціальностей:

1. Обслуговування верстатів з програмним керуванням і роботою технічних комплексів.

2. Виробництво електричних машин і апаратів.

3. Монтаж і експлуатація електроустаткування промислових підприємств і цивільних споруд.

4. Обслуговування і ремонт електропобутової техніки.

5. Обслуговування електротехнічного устаткування і автоматичних пристроїв будівель і споруд.

За все існування технікум підготував більше 20 тис. фахівців та спеціалістів, багато з них займали і займають центральні місця у промисловості, виробництві та інших сферах функціонування країни.

На кожну спеціальність виділено конкретну кількість бюджетних міст, з повним списком на умовами вступу на бюджет можна ознайомитися на сайті технікуму або завітати до нього за адресою: м. Харків, вул. Крупської, 36.

Матеріально технічна база ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

В Правилах прийому п 1.5. зазначено фінансування підготовки фахівців у Електромеханічному технікумі ХНУМГ ім. О. М. Бекетова здійснюється:

1. за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів – за державним замовленням;

2. за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів;

3. за ваучерами;

4. за рахунок видатків фізичних та юридичних осіб.

Електромеханічний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

Матеріально-технічна база технікуму відповідає правилам, які зазначені в навчальних планах і програмах. Для справжнього та повноцінного забезпечення та організацію навчання у технікумі створено 29 навчальних кабінетів; 3 навчальні майстерні: слюсарна, механічна та електромонтажна, 21 лабораторія.

Просторі, світлі майстерні, навчальні кабінети, лабораторії мають всі необхідним інструментами, обладнанням, приладами. Кабінети відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам і мають придатний вигляд.

Для навчального процесу постійно використовуються макети та моделі, які виготовлені студентами, які навчаються на різних спеціальностях цього технікуму, та ті прилади, які вони виготовляють на заняттях гуртків технічної творчості. У кабінетах та лабораторіях є описи лабораторних та практичних робіт, довідкова й методична література, технологічні карти, технічні засоби навчання, стенди, наочні посібники. В Електромеханічному технікумі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (ЕМТ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова)постійно проводиться та організовується робота з поповнення та оновлення матеріально-технічної бази.

Зараз в навчально-виховному процесі налічується 61 одиниця комп'ютерної техніки. Всі комп’ютери мають вихід до мережі, таким чином студенти мають безкоштовний вихід о нього. Це слугує для додаткового навчання а використання цього під час навчального процесу. В технікумі є велика бібліотека, в якій є читальний зал.

В університеті створені циклові комісії:

1. Випускна циклова комісія «Інженерної механіки».

Найважливішим завданням для роботи в цієї комісії є - удосконалення та підвищення якості знань студентів при вивченні професійних дисциплін, а також удосконалення та здобуття нових та потрібних практичних знань.

Циклова комісія проводить спеціалізовану підготовку студентів, впроваджуючи у курсове і дипломне проектування використання комп’ютерної техніки.

2. Циклова комісія “Електромеханіки та побутового обслуговування”

Методична робота циклової комісії пов'язана з виробничими об'єднаннями ЗАТ “Укрелектромаш” ХЕЛЗ, ВАТ “Електромашина”, ВАТ “Електроважмаш”, та іншими підприємствами регіону.

Комісія підтримує контакти з профільними та спеціалізованими підприємствами, а також проводить контроль за їх потребами у кадрах. Техніком забезпечую студентів практикою, під час навчання вони проходять виробничу практику у провідних та сучасних підприємствах, які відповідають ії спеціальності.

3. Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

4. Циклова комісія фізичного виховання і захисника вітчизни

Кожного року Електромеханічний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова проводить підготовчі курси абітурієнтам. Довузівська підготовка є фундаментальним елементом підготовки, відбору майбутніх студентів. Сутність програми підготовчих курсів відповідає шаблонам загальноосвітньої середньої школи. В програмі використовується поглиблене вивчення математики та української мови. Тобто ті предмети, які необхідні для вступу. Слухачі також мають можливість визначитись з майбутнім спрямуванням навчання у технікумі.

При вивченні предметів професіональні викладачі враховують освітній рівень слухачів, їх інтерес до глибину знань з предметів, а практичні заняття проводяться з використанням завдань, які засновані на основі вступних завдань на іспиті.

Електромеханічний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

Таким чином, Електромеханічний технікум Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова славиться своєю спеціалізацією, велика кількість випускників зараз займають провідні місця на підприємствах та установа, удосконалюючи виробництво, та відкривають нові можливості для країни.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!