Роздрукувати сторінку

Національний університет цивільного захисту України, НУЦЗУ

« Назад

Найскладніше для більшості майбутніх студентів – вибрати відповідний ВУЗ. Сьогодні в країні складається така ситуація, що навчальних закладів багато, а от бажаючих надходити все менше і менше. І щоб не втратити абітурієнта, Вузи намагаються запропонувати кращі умови навчання. Варто зауважити, що Національний університет цивільного захисту України справляється з поставленим завданням на «відмінно».

Національний університет цивільного захисту України, НУЦЗУ

В ВУЗі Ви знайдете багато сучасних спеціальностей. Отримавши освіту в НУЦЗУ, Ви в майбутньому зможете зайняти високу нішу в суспільному житті. Навчання в навчальному закладі дозволяє не просто отримати диплом фахівця, але і навчитися спілкуватися з людьми на новому рівні, знаходити способи вирішення навіть найскладніших завдань. Для багатьох випускників Національний університет цивільного захисту України став сполучною ланкою між дитинством і дорослим життям. Випускники Вузу завжди можуть спокійно знайти собі роботу за обраною спеціальністю з упевненістю, що з роботою вони зможуть впоратися. У програму навчання впроваджені сучасні методи і форми, які дозволяють швидко донести студентам предмет і знайти спільну мову з кожним з них. Серед всіх навчальних закладів НУЦЗУ зарекомендувала себе з кращого боку. Завдяки високому рівню професіоналізму викладачів та інноваційним підходам до всього процесу навчання, закладу вдається випускати кваліфікованих фахівців.

Історія Національного університету цивільного захисту України

Історія Університету почалася в 1928 р. зі створення пожежно-технічних курсів. Назва ВНЗ постійно змінювалася до 2006 р, коли він отримав свою теперішню назву. Сьогодні цей навчальний заклад, який має авторитет серед ВНЗ пожежно-рятувального профілю не тільки України, але і країн СНД.

За роки існування зі стін Університету вийшли понад 35 000 фахівців пожежно-рятувальних робіт високої кваліфікації.

Факультети Національного університету цивільного захисту України та напрямки підготовки:

- Цивільного захисту:

-- Управління у сфері цивільного захисту;

-- Цивільний захист.

- Пожежної безпеки:

-- Управління пожежною безпекою;

-- Пожежна безпека.

- Техногенно-екологічної безпеки:

-- Охорона праці;

-- Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування.

- Оперативно-рятувальних сил:

-- Хімічна технологія.

- Соціально-психологічний:

-- Психологія.

НУЦЗУ

До структурних підрозділів НУЦЗУ також відносяться:

- Відділ заочної та дистанційної освіти;

- Магістратура;

- Ад'юнктура;

- Докторантура;

- Курси спеціального навчання;

- Курси рятувальної підготовки;

- Навчально-методичний відділ.

Матеріально-технічна структура НУЦЗУ

Матеріально-технічна база Вузу – це 5 навчальних корпусів, 3 бібліотеки, 5 комп'ютерних класів, 2 спорткомплекси, медичний пункт, тренажерні зали, навчально-рятувальна частина, клуб.

Підготовка студентів проводиться на 2-х базах:

Навчальної, розташованої безпосередньо в місті, з площею 7,4 га, в якій знаходяться: казарма, їдальня, два навчальних корпуси, навчально-тренувальний комплекс, 8 будівель адміністративно-господарського призначення, басейн для підготовки водолазів, полігон для практичного навчання курсантів у 45-ти кілометрах від Харкова.

Важливе місце посідає в діяльності Вузу спортивно-масова робота. В її рамках відкриті секції по боксу, дзюдо, кікбоксингу, легкої атлетики, пожежно-прикладного та гирьового спорту. Спортсмени з успіхом беруть участь у змаганнях національного та міжнародного масштабу.

Абітурієнти, які вирішили здобути вищу освіту можуть записатися на підготовчі курси, де викладачі університету допоможуть заповнити шкільні прогалини в знаннях, якісно підготувати до здачі іспитів та вступу у ВНЗ.

Вищу освіту в державному IV рівня акредитації навчальному закладі можна отримати вибравши собі одну з форм навчання: денну, заочну чи дистанційну. Навчання здійснюється за всіма рівнями підготовки: бакалавр, магістр, спеціаліст з можливістю продовжити свою освіту в аспірантурі та докторантурі.

Навчання у Національний університет цивільного захисту України, провідному навчальному закладі з надзвичайних ситуацій в Україні, здійснюється як за рахунок бюджету, так і на платній основі.

Пропонуємо ознайомитися з напрямами підготовки, за якими можна отримати вищу освіту у Вузі: пожежна безпека, цивільний захист, охорона праці, екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, хімічна технологія, психологія, управління пожежною безпекою, управління у сфері цивільного захисту.

Іногородні студенти, так само як і іноземні, забезпечуються місцями для проживання в гуртожитку.

У Вузі є можливість хлопцям пройти навчання на військовій кафедрі.

Освітній процес здійснюється в п'яти навчальних корпусах, аудиторії та лабораторії, в яких оснащені найсучаснішим обладнанням, комп'ютерні класи, оснащені сучасними обчислювальними машинами, є безкоштовний і цілодобовий вихід в мережу Інтернет, причому у всіх приміщеннях університету та гуртожитку, чого немає в інших навчальних закладах країни.

Велика увага в Закладі приділяється здоровому способу життя молоді, до їхніх послуг два спортивних комплекси, тренажерні зали, створені спортивні секції з боксу, дзюдо, гирьового спорту, легкої атлетики, кікбоксингу, пожежно-прикладного спорту та ін.

Національний університет цивільного захисту України, НУЦЗУ

Міжнародна співпраця Національного університету цивільного захисту України

У рамках міжнародної діяльності Університет співпрацює з навчальними Закладами рятувального профілю Німеччини, Польщі, Угорщини, російської федерації, Узбекистану та інших країн.

Університет тісно співпрацює зі спорідненими ВУЗами з Білорусі, Росії, Німеччини, Азербайджану, Узбекистану, Угорщини, Польщі та інших країн, що дозволяє курсантам проходити стажування за кордоном, переймати передовий світовий досвід.

Випускники НУЦЗУ по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Отже, Національний університет цивільного захисту України – це сучасний заклад, який надає ґрунтовні знання своїм студентам, посідаючи провідне місце на ринку освіти України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!