Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ 70. Дружківський житлово-комунальний коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури, ДЖКК ДонНАБА

Дружківський житлово-комунальний коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури, ДЖКК ДонНАБА

« Назад

16.05.2015 01:17

Дружківський житлово-комунальний коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури, ДЖКК ДонНАБА може дати Вам таку освіту, яка дозволить Вам в умовах ринкової економіки працювати в комерційних структурах так в державних органах галузі комунального господарства.

головний вхід ДЖКК ДНАБА

Адреса навчального закладу: Донецька область, м. Дружківка, вул. Ломоносова, 1.

Дружківський житлово-комунальний коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури, ДЖКК ДонНАБА здійснює підготовку молодших спеціалістів за напрямом:

- Будівництво і архітектура;

- Будівництво і експлуатація будівель і споруд;

- Опорядження будівель і споруд, будівельний дизайн.

Для організації навчального процесу використовуються три навчальних корпусу, площею 5600 м2. Коледж має бібліотеку з книжним фондом більше 36 000 екземплярів. Всебічний розвиток особистості студентів, забезпечення умов для самовираження і самореалізації – здійснюється центром «Досуг», який об’єднує в своїй структурі  гуртки вокалу, хореографії. Гурток української літератури «Берегиня», туристичний клуб «Одіссей», тренажерний зал «Бригантина».

Дружківський житлово-комунальний коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури, ДЖКК ДонНАБА - це не просто навчальний заклад, це ціла освітня корпорація, яка включає в себе:

- кілька рівнів освіти;

- творчий розвиток;

- організацію спорту і відпочинку учнівської молоді;

- 4 виробничі майстерені;

- 6 аудиторії;

- 2 комп'ютерні класи;

- 2 ізостудії;

- буфет.

В Дружківському житлово-комунальному коледжі Донбаської національної академії будівництва і архітектури, ДЖКК ДонНАБА працює Центр сприяння працевлаштуванню випускників.

Головним завданням діяльності Центру є сприяння працевлаштуванню випускників закладів професійної освіти (незалежно від форм власності та відомчої належності).

Студенти нашого коледжу можуть шукати роботу, використовую систему автоматизованої інформаційної системи сприяння працевлаштуванню випускників.

Наш коледж постійно розвивається і йде в ногу з часом. Ми аналізуємо нашу роботу, серйозно замислюємося над тим, що належить зробити для розвитку нашого навчального закладу, вдосконалення матеріальної бази, підвищення якості підготовки фахівців. Ми гарантуємо, що Ви будете задоволені, вибравши наш навчальний заклад, тому що:

- Студенти Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури, ДЖКК ДонНАБА отримують повноцінні знання не тільки з профільних дисциплін, а й по всіх загальноосвітніх програм;

- Контроль знань студентів здійснюється на підставі обов'язкових щомісячних проміжних атестацій, за результатами яких батьки отримують звіти про успішність своїх дітей;

- Відвідування занять студентами обов'язково, керівництво технікуму строго стежить за відвідуванням занять;

- Під час навчання в коледжі студенти проходять практику в провідних міських організаціях енергетики та залізничного транспорту, де мають можливість працевлаштуватися після навчання;

- Коледж має солідну інформаційною базою, відеотехнікою, яка широко використовується під час занять.

В даний час бібліотека займає площу 270 кв.м. На кінець 2012 року фонд складає 3473 примірника. Книговидача – 3 373 примірника на рік.

У бібліотеці ведеться система каталогів традиційних (карткових) та електронного з метою багатоаспектного розкриття фондів, для точного і повного забезпечення інформаційних запитів читачів.

Фонд бібліотеки формується з напрямком професійної підготовки студентів, повного забезпечення навчального процесу, науково-педпгогіческіх, культурно-виховних завдань.

Фонд відображає тематику навчальних дисциплін та науково-дослідну діяльність. Книгозабезпеченість відповідає нормативним вимогам забезпеченості навчальною літературою ссузов.

Дружківський житлово-комунальний коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури реалізує свої напрямки у в міжнародній співпраці:

- інтеграція у єдиний Європейський освітній простір;

- формування статусу як сучасного освітнього закладу з європейським рівнем навчання, що здійснює високоякісну підготовку учнів за необхідними спеціальностями;

- розроблення нових інновацій у сфері міжнародного співробітництва для академічної мобільності, взаємодіючи з різними міжнародними організаціями.

Виховують та навчають студентів і слухачів висококваліфікований професорсько-викладацький склад Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури, які провідними спеціалістами і керівниками служб, які не є просто теоретичними викладачами, а які мають досвід практики, що є запорукою вивчення спеціалістів в різних напрямках. Вони постійно оновлюють програму підготовки спеціалістів, для покращення всього освітнього рівня студентського та слухацького складу університету. Звичайно всі ці фактори значно впливають на професійний ріст студентів.

Лабораторії оснащені необхідним обладнанням для виконання лабораторних і практичних робіт, передбачених професійними освітніми програмами. Обладнаний поліграфічний центр для створення і розмноження навчальної та методичної документації, що включає в себе копіювально-розмножувальну техніку, комп'ютер, обладнання для оформлювальних матеріалів.

емблема ДЖКК ДонНАБА

Отже, Дружківський житлово-комунальний коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури, ДЖКК ДонНАБА - це сучасний заклад освіти, що готує кваліфікваних спеціалістів в житлово-комунальній сфері.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!