Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ ВНЗ Донецької області. Рейтинг ВНЗ Донецької області \ 51. Маріупольський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, МТ ДНУЕіТ ім. Михайла Туган-Барановського

Маріупольський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, МТ ДНУЕіТ ім. Михайла Туган-Барановського

« Назад

10.05.2015 15:15

Маріупольський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, не тільки готує кваліфікованих спеціалістів а й допомагає їм з пошуком робочого місця.

головний вхід маріупольського технікуму

Адреса ВНЗ: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Матросова, 7.

Спеціальності, за якими ведеться підготовка студентів Маріупольський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського:

- 5.03050401 Економіка підприємства;

- 5.03050801 Фінанси і кредит;

- 5.03050901 Бухгалтерський облік;

- 5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність;

- 5.05170101 Виробництво харчової продукції;

- 5.14010102 Ресторанне обслуговування.

Матеріально-технічна база Маріупольський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського:

- 2 навчальні корпуси;

- 8 лабораторій;

- 37 навчальних кабінетів;

- 5 комп'ютерних класів;

- 1 спортивна зала;

- 1 актова зала;

- їдальня.

емблема Маріупольський техніум ДонНУЕТ

Контингент студентів

У закладі навчається 803 студенти:

- 568 студентів на денній формі навчання;

- 235 студентів на заочній формі навчання.

За 44 роки підготовлено понад 20 тисяч спеціалістів торгівлі та харчування.

Бібліотека Маріупольського технікуму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського має статус навчальної бібліотеки і є структурним підрозділом технікуму.

Бібліотека забезпечує повне та оперативне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування студентів, викладачів, співробітників технікуму відповідно з інформаційними запитами на основі широкого доступу до фондів і довідково-пошукового апарату бібліотеки.

Основною метою роботи бібліотеки є грамотне інформаційно-бібліографічне обслуговування, яка сприятиме організації освітнього та навчально-виховного процесів в технікумі.

Об'єднаний фонд бібліотеки налічує більше двадцяти п'яти тисяч одиниць зберігання. Основну частину книжкового фонду складають підручники, навчальні посібники. Так само в фонді є художня, науково-популярна та довідкова література, періодичні видання - газети і журнали.

Для більш повного розкриття змісту фондів бібліотеки організовуються книжкові виставки нових надходжень літератури, тематичні книжкові виставки, а так само інформаційно-ілюстративні стенди, приурочені до пам'ятних дат.

Підготовка висококласних фахівців неможлива без гармонійного розвитку особистості. Адже справжній професіонал не тільки бездоганно виконує свої обов'язки. Справжній професіонал в сучасному розумінні - це людина, що володіє інноваційним мисленням, проактивним поведінкою і вираженою громадянською відповідальністю.

На жаль, сьогодні для обивателя термін «виховна робота», в кращому випадку, викликає асоціації з «зобов'язалівкою», а частіше взагалі нічого не значить. Хоча значення цієї роботи важко переоцінити: змінюється навколишній світ, змінюються цінності, змінюється суспільна думка з принципових питань. Роль «провідника» у дорослий світ, роль «скульптора» особистості, роль «компаса» в системі ціннісних координат для молодої людини, учня в нашому технікумі, бере на себе саме педагог.

Успіх нашої роботи з «душами студентів» залежить від багатьох факторів. Це і особистісні якості наших співробітників, і здатність говорити з молоддю на зрозумілій мові, знати їх потреби, і знання не тільки традиційних педагогічних підходів і технік, а й сучасних управлінських практик.

Способів пошуку роботи в даний час безліч. Ефективність використання кожного з них залежить в першу чергу від професії та стажу здобувача. Будь здобувач, приступаючи до пошуку роботи, повинен чітко сформулювати для себе цілі пошуку роботи, об'єктивно оцінити свої професійні навички та ділові якості і вибрати найбільш підходящі для нього способи пошуку роботи.

Пошук роботи в мережі Інтернет, мабуть, на сьогоднішній день є найпопулярнішим способом пошуку роботи, особливо у великих містах. В даний час в мережі Інтернет існує безліч ресурсів, присвячених пошуку роботи. До них в першу чергу відносяться сайти пошуку роботи, або робочі сайти, що представляють собою спеціалізовані майданчики для розміщення резюме шукачів та публікації вакансій роботодавців. На сайтах пошуку роботи здобувачі мають можливість розмістити своє резюме, заповнивши запропоновану форму, яке після публікації стає доступним для перегляду потенційним роботодавцям. На сайті пошуку роботи здобувачеві також надається можливість переглядати розміщені роботодавцями оголошення про пошук персоналу. Здобувач може відправити роботодавцеві відгук на вакансію через сайт пошуку роботи або зв'язатися з ним особисто за контактним телефоном в оголошенні про роботу.

Пошук роботи за допомогою друкованих засобів масової інформації в чому аналогічний пошуку роботи через Інтернет і може бути незамінний у місцевостях зі слабо розвиненою інформаційно-телекомунікаційною інфраструктурою. Для оцінки ефективності такого способу пошуку роботи здобувачеві необхідно з'ясувати, на яку цільову аудиторію розраховано видання. Для цього необхідно, перш за все, вивчити зміст друкованого видання: необхідні професії фахівців і необхідний рівень кандидатів у вакансіях роботодавців, надрукованих у цьому виданні.

Пошук роботи через агентства з підбору персоналу підійде практично всім категоріям працівників, але особливо - висококваліфікованим фахівцям і топ-менеджерам. Фахівці кадрового агентства підбирають персонал за замовленнями роботодавців. Дуже часто мова йде про ексклюзивні вакансії, але також зустрічається і безліч лінійних позицій. Тому, як правило, вакансії цих компаній не знаходяться у відкритому доступі для здобувача або опубліковані від імені агентств з підбору персоналу.

На відміну від агентств з підбору персоналу, агентства з працевлаштування беруть із претендентів винагороду за свої послуги, натомість здійснюючи цілеспрямований пошук роботи для претендента. Тому такий спосіб пошуку роботи обійдеться претендентові недешево. Щоб цей спосіб пошуку роботи виявився ефективним і кошти були витрачені не даремно, здобувачеві необхідно з'ясувати спеціалізацію агентства з працевлаштування і навести довідки про його репутації.

Одним із способів пошуку роботи є звернення до державні центри зайнятості, де шукачі можуть знайти безліч вакансій. Але цей спосіб пошуку роботи підійде далеко не всім, оскільки основна маса пропонованих державними центрами зайнятості вакансій - це вакансії робочих спеціальностей або вакантні посади з невисокою оплатою праці.

Для випускників вузів можуть виявитися корисними різні ярмарки вакансій. На таких ярмарках представлено деяку кількість великих і середніх компаній, які готові взяти на роботу молодого фахівця. Здобувач може ознайомитися на ярмарку не лише з вакансіями, але і з самими компаніями.

Не варто нехтувати таким способом пошуку роботи, як пошук роботи через знайомих. При такому способі пошуку роботи Ви можете дізнатися багато корисної для себе інформації про компанію.

Деякі великі компанії мають свої програми залучення фахівців в компанію, в тому числі молодих фахівців. Крім того, багато великих і розширюються компанії здійснюють набір співробітників практично постійно. Не зайве проявити ініціативу і розіслати своє резюме безпосередньо роботодавцям в такі компанії.

Ініціатива й активність при пошуку роботи - важливий чинник успіху. Не дає результатів один спосіб пошуку роботи - треба спробувати інший. Не влаштовують пропозиції роботодавців, які відгукнулися на опубліковане на спеціалізованому сайті резюме, - слід самому розіслати резюме по кадровим агентствам і компаніям.

студенти маріупольського техніку ДонНУЕТ

Отже, Маріупольський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, не тільки готує кваліфікованих спеціалістів а й допомагає їм з пошуком робочого місця.

З повагою "ІЦ “KURSOVIKS”!