Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 95. Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Кривому Розі, НКЦ НТУ у м. Кривому Розі

Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Кривому Розі, НКЦ НТУ у м. Кривому Розі

« Назад

НКЦ НТУ у м. Кривому Розі – сучасний навчальний заклад, який проводить майбутніх спеціалістів у галузі організації перевезень, а також управління на транспорті.

Навчально-консультаційний-центр-Національного-транспортного-університету-у-м.-Кривому-Розі НКЦ-НТУ-у-м.-Кривому Розі

Контакти Навчально-консультаційного центру Національного транспортного університету у м. Кривому Розі

Адреса: м. Кривий Ріг, Жовтневий, вул. Мусоргського, 15.

Телефон: 0564042169.

Електронна пошта: nkc_ntu_kr_ro@optima.com.ua.

НКЦ-НТУ-у-м.-Кривому Розі

Загальна характеристика НКЦ НТУ у м. Кривому Розі

У 2000 р, згідно з Указом Президента України, університет отримав статус національного вищого навчального закладу, а в 2003 р. був повторно акредитований за IV рівнем акредитації. В 2007 р. за високі здобутки та вагомий внесок у розвиток транспортної галузі України НКЦНТУ нагороджений дипломом "Лідер транспортного комплексу України 2007".

Є аспірантура, докторантура, спортивний комплекс з басейном, літній спортивно - оздоровчий табір.

З перших років свого існування колектив розгорнув широку науково-дослідну роботу з багатьох фундаментальних напрямів: дорожня гідравліка, надійність і міцність дорожніх покриттів, дослідження та поліпшення техніко-експлуатаційних властивостей автомобілів, використання газоподібного палива для живлення автомобілів і тракторів, удосконалення технічної експлуатації та ремонту автомобілів. Нині ці наукові школи успішно функціонують, і їх перелік поповнюється багатьма новими з урахуванням сучасних вимог транспортного комплексу України.

Навчальний процес та наукові дослідження забезпечують 650 науково-педагогічних працівників, серед яких близько 80% мають вчені ступені та звання. Зміст навчального процесу в університеті відповідає сучасним вимогам та нормативним положенням. Широко впроваджена комп'ютеризація. Здійснюється педагогічний експеримент з метою впровадження положень Болонської декларації.

В науковій роботі НКЦ НТУ підтримує творчі зв'язки з 18 науковими установами НАН України за 23 договорами. Студенти, викладачі та співробітники закладу успішно поєднують навчання і роботу з фізичною культурою та спортом.

У мотосекції НКЦ НТУ, одній із провідних в Україні, підготовлено понад 50 майстрів спорту з мотокросу. У 2005 р. мотокоманда НТУ стала чемпіоном України. У 1999 р. університет був нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Університет видає 5 мiжвiдомчих наукових збірників та журналів. Успішно функціонують 4 спеціалізовані ради із захисту докторських та кандидатських дисертацій за профілем 11 спеціальностей університету. У науковій роботі підтримує творчі зв'язки з 18 науковими установами НАН України за 93 договорами.

Лише в 2005 р. в науковій роботі брали участь 46 докторів і 186 кандидатів наук на суму понад 2,5 млн. грн. В аспірантурі навчається 148 аспірантів, а в докторантурі - 6 докторантів. У 1999 р. університет був нагороджений Почесною грамотою кабінету Міністрів України.

Студенти, викладачі та співробітники успішно поєднують навчання та роботу з фізичною культурою та спортом. Для цього є сучасний спорткомплекс з плавальним басейном та багатьма спортивними залами.

Широко впроваджена комп'ютеризація та інформатизація навчального процесу та управлінської діяльності Здійснюється педагогічний експеримент з метою впровадження положень Болонської декларації.

Навчально-консультаційний-центр-Національного-транспортного-університету-у-м.-Кривому-Розі, НКЦ-НТУ-у-м.-Кривому Розі

Спеціальності Навчально-консультаційного центру Національного транспортного університету у м. Кривому Розі

Підготовка спеціалістів проводиться за такими напрямками:

- «Організація міжнародних перевезень»;

- «Організація митного контролю на транспорті».

Отже, НКЦ НТУ у м. Кривому Розі – сучасний навчальний заклад, який проводить майбутніх спеціалістів у галузі організації перевезень, а також управління на транспорті.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!