Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 92. Криворізький навчальний центр Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, КНЦ ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Криворізький навчальний центр Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, КНЦ ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

« Назад

КНЦ Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган - Барановського - один з найстарших ВНЗ України, історія кого починається з 1920 році знаним у всьому світі вченим економістом, професором Михайлом Івановичем Туган Барановським.

Криворізький-навчальний-центр-Донецького-національного-університету-економіки-і-торгівлі-імені-Михайла-Туган-Барановського

Контакти КНЦ ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Курчатова, 13.

Телефон: 0564652815.

Електронна пошта: kdket@yandex.ru.

Криворізький-навчальний-центр-Донецького-національного-університету-економіки-і-торгівлі-імені-Михайла-Туган-Барановського, КНЦ-ДНУЕТ-ім.-М.-Туган-Барановського

Історія Криворізького навчального центру Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

Сьогодні КНЦ ДНУЕТ- це потужний освітянський центр України, який є провідним у галузі економіки, торгівлі, фінансів, технології й обладнання харчових виробництв.

На сьогодні Донецький національний університет економіки і торгівлі є значним науково-освітнім центром України. Це - новітній навчально-науковий центр IV рівня акредитації з досвідченим фахівцями - викладачами, які складають основні вчені регіону в сфері економіки, бухгалтерського обліку, банківської справи, харчування, обладнання харчових та переробних виробництв, товарознавства, торгівлі тощо.

Структура КНЦ ДНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

До складу центру як структурні одиниці входять: інститут харчових виробництв, інститут управління та економіки, інститут обліку та фінансів, навчально-науковий інформаційний інститут, Україно - французький інститут, інститут післядипломної освіти, факультет маркетингу, торгівлі й митної справи, факультет ресторанно-готельного бізнесу, економіко - технологічний факультет, навчальні центри в містах Луганську, Кривому Розі, технікуми в містах Докучаєвську, Краматорську, Маріуполі та Шахтарську, коледж технологій й дизайну.

Ректор ДНУЕТ, доктор економічних наук, педагог, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки й премії імені М. В. Птухи Національної академії наук України, академік Академії економічних наук України, повноважний член Міжнародної Академії холоду, Заслужений працівник освіти України - О. О. Шубін. В навчальному закладі сформовано всі умови для здобуття високоякісної освіти й покращення професійного рівня науковців.

Криворізький-навчальний-центр-Донецького-національного-університету-економіки-і-торгівлі-імені-Михайла-Туган-Барановського, КНЦ-ДНУЕТ-ім.-М.-Туган-Барановського

Спеціальності Криворізького навчального центру Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

Підготовка науково - педагогічних кадрів проводиться через аспірантуру за 13-ма спеціальностями й докторантуру за 5-ма спеціальностями.

Функціонують спеціальні вчені ради щодо захисту докторських та кандидатських дисертацій з економічних наук й технічних наук за 7 науковими спеціальностями. У центрі проводиться підготовка спеціалістів, бакалаврів й магістрів за 11 напрямами та 13 спеціальностями.

Серед яких:

- «Міжнародна економіка»;

- «Менеджмент»;

- «Товарознавство та комерційна діяльність»;

- «Економіка підприємства»;

- «Обладнання переробних і харчових виробництв»;

- «Маркетинг»;

- «Фінанси і кредит»;

- «Облік і аудит»;

- «Харчові технології та інженерія»;

- «Туризм»;

- «Товарознавство в митній справі»;

- «Готельно-ресторанна справа».

Важливою складовою ефективної діяльності університету є інтернаціональна робота. КНЦ ДНУЕТ - член багатьох міжнародних освітніх асоціацій - Європейської асоціації університетів, Асоціації економічних університетів Південно-Східної Європи і Чорноморського регіону, Євразійського економічного клубу вчених.

У 2005 р. ДНУЕТ пройшов міжнародну сертифікацію у Міжнародному освітньому товариств та здобув рейтинг А, який відписує з характеристикою «Першокласний заклад з міжнародним досвідом».

Визначною подією для всього університету стало його приєднання до світової університетської спільноти й підписання Великої хартії університетів (2010 р.). Усе це свідчить про високий рівень міжнародного визнання університету у сфері освіти.

КНЦ ДНЕТ має потужну матеріально-технічну базу з сучасними лабораторіями, інноваційними комп'ютерними класами, новітніми спортивними залами обладнаними за європейськими стандартами.

Гідністю навчального закладу є одна з найкращих у регіоні комп'ютерних бібліотек європейського зразка з загальним книжковим фондом понад 700 тисяч примірників. Превисокий рівень науково-методичного забезпечення навчального процесу сприяє високій, ґрунтовній підготовці студентів.

Отже, за роки свого існування університет став головним науково-освітнім комплексом України, визнаним вітчизняним й інтернаціональним науковим товариством, який постачає підготовку досвідчених спеціалістів широкого профілю, які зможуть ефективно керувати українським бізнесом у ринкових умовах, бути найкращими в Україні та конкурентоспроможними в європейському і світовій ринковій сфері.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!