Роздрукувати сторінку

Криворізький національний університет, КНУ

« Назад

Криворізький університет або офіційно Криворізький національний університет в просторіччі відомий, як КНУ. Знаходиться в Кривому Розі, в одному з головних промислових міст України.

Криворізький-національний-університет, КНУ

В даний час, його структура складається з семи факультетів (кафедр) і п'яти інститутів.

Контакти Криворізького національного університету

Адреса: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. ХХII Партз’їзду, 11.

Телефон: (0564) 74-16-16.

Сайт: http://ktu.edu.ua.

Електронна пошта: ktu@alba.dp.ua.

Криворізький-національний-університет

Історія Криворізького національного університету

Він був заснований в 1922 році як Криворізький вечірній робочий коледж, і згодом реорганізований на Криворізький гірничий університет. За часів Радянського Союзу, Криворізький гірничий університет був одним з кращих професійних ВУЗів СРСР.

У наступному році в Кривому Розі був заснований Інститут професійної освіти, реорганізованого в педагогічний інститут. У передвоєнний період інститут підготував близько 1000 вчителів. В 1999 році на базі Державного педагогічного інституту був створений Криворізький державний педагогічний університет.

Під час Другої світової війни Криворізький гірничий інститут був евакуйований до Нижнього Тагілу.

У вересні 1944 року інститут відновив заняття для студентів в рідному місті. Збільшилась кількості спеціальностей, які готували інженерно-технічний персоналу. П'ять вчителів удостоєні Ленінської і Державних премій. З 1994 року інститут став технічним університетом.

Проголошення незалежності України в 1991 році привів до радикальних змін у всіх сферах життя університету.

В 2011 році Кабінет Міністрів України створив Криворізький національний університет, об'єднавши технічний університет, педагогічний університет, економічний інститут Київського національного економічного університету та факультет Національної металургійної академії України. Зараз він один з найкращих університетів в Україні в багатьох рейтингах.

Матеріально-технічна база КНУ

Університет складається з 9 штатних відділів, науково-дослідний центр, навчально-науковий інститут гірничорудної, дослідницької роботи з численними лабораторіями, 5 технікумів. 800 професорів, доцентів, професорів.

Кількість студентів становить 16000, у тому числі аспірантів, які працюють в ступені доктора, а також 50 студентів з 10 зарубіжних країн.

Вчені університету виконують великий обсяг наукових досліджень у різних галузях розвитку економіки України, а саме: поліпшення поверхневих і підземних гірничодобувних технологій, розробка більш ефективного корисного відновлення компонента, оновлення організації, оптимізації і автоматизація промислового контролю на основі сучасних інформаційних технологій.

Динамічний кадровий потенціал, розвинена науково-матеріальна баз розміщені в одному з провідних місць серед державних технічних університетів України. Завдяки плідній співпраці з союзними іноземними установами вищої освіти Криворізький національний університет гарантує освіту на вищому світовому рівні.

Університет надає інтегровані засоби для досліджень, спорту, відпочинку і культурного, наукового та інтелектуального розвитку. Перспективи Криворізького національного університет існують в подальшому його розвитку.

Криворізький-національний-університет КНУ

Студентське життя Криворізького національного університету

Студентське життя в університеті різноманітне і сповнене різними подіями. Студенти приймають активну участь у культурних, спортивних та розважальних заходах, що сприяє підвищенню їхньої особистої, здорового способу життя, навчання самостійності та ініціативності. Кожен може створити різноманітні заходи, щоб поділитися власним інтересам, будь то спорт, музика, танці.

Спеціальності Криворізького національного університету

1. Спеціальності гірського факультету: видобуток корисних копалин

Випускники навчаються видобувати корисні копалини в різних районах та на різних рівнях.

Студенти навчаються проводити геодезичні роботи для вивчення процесів під час підземних та комбінованих видобутків; вивчать деформацію промислових структур і розроблять методи їх безпечної експлуатації.

2. Спеціальності геологічного і екологічного факультетів: геологія, геодезія

Звичайно, геологія передбачає вивчення мінералів, гірських порід і корисних копалин з усіх континентів.

Основними темами курсу: геодезія, вища геодезія, супутникова геодезія, картографія, математична обробка геодезичних вимірювань.

3. Спеціальності факультету інформаційних технологій: комп'ютерні системи та мережі.

На спеціальності «Комп'ютерні системи та мережі» випускники можуть навчитися використовувати в області розробки і систем управління операційної системи комп'ютер, програмне забезпечення, бази даних; проектування, експлуатацію та захист інформаційних систем і мереж тощо.

На спеціальності «Системи автоматизованого управління і автоматизації» випускники можуть використовувати в будь-якій області цифрову і комп'ютерну техніку і засобів автоматизації.

На спеціальності «Програмне забезпечення системи» випускники розробляють та експлуатують програмного забезпечення для автоматизованих систем, що дозволяє використовувати комп'ютеризацію майже в усі сфери людської діяльності.

4. Професійна підготовка. Спеціальність «Комп'ютерні технології».

Випускники володіють навичками створення і застосування різних комп'ютерних технологій для управління та підготовки кадрів; вони можуть покращити свої знання і поділитися ним зі студентами технікумів і вищих навчальних закладів.

5. Спеціальність «Економічна кібернетика».

Студенти отримують знання в галузі комп'ютерних наук та економіки. Таким чином, вони здатні розробляти та застосовувати програми для вирішення економічних проблем, створювати комп'ютерні моделі різних економічних процесів і використання різного програмного забезпечення; аналізу та оптимізувати фінансову діяльності підприємств і організацій.

6. Спеціальності машинобудівного факультету: «Технологія машинобудування», «Металорізальні верстати та системи», «Гірниче обладнання».

Випускники машинобудівного факультету отримають кваліфікацію магістра машинобудування і зможуть займати посади керівника, інженера-технолога, інженера, дизайнера, головного інженера, генерального директор.

7. Спеціальності будівельного факультету: «Цивільне та промислове будівництво».

Випускники цієї спеціальності можуть займати посаду керівника, дизайнер, головного інженера, директора будівельного підприємств і компаній.

8. Спеціальність «Міське планування та економіки».

Студенти освоюють архітектуру і міське планування, транспортні мережі, методи і засоби реконструкції, ландшафтну архітектуру; здобудуть навички про CAD експлуатацію; вивчать економіку будівництва, міське планування і управління.

9. Спеціальність «Теплогазопостачання та вентиляція».

Фахівці з спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція» можуть проектувати, управляти опаленням, вентиляцією, кондиціонерами, газопостачанням та системами теплопостачання на промислових підприємствах і в житлових районах; проведення досліджень.

10. Спеціальність «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів».

На спеціальності «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» випускники зможуть проводити планування, бути інженерами будівельної лабораторії, будівельних конструкцій, виробів і матеріалі, будівельних конструкцій, бути менеджером з продажу виробів і матеріалів та дослідниками.

11. Спеціальність «Водопостачання та водовідведення».

Випускники здатні розробляти, збирати і управляти насосними станціями, водопостачанням та дренажними системами на промислових підприємствах і в житлових районах; проведення досліджень.

12. Спеціальності факультету електротехніки: «Електромеханічні системи автоматизації», «Електромеханічне обладнання енергоємних підприємств», «Електричний транспорт», «Електротехніка», «Теплоенергетика».

Електротехнічний факультет готує фахівців для електротехнічної, електромеханічної та енергетичної промисловості.

Транспорт факультет годує фахівців за такими спеціальностями: «Автомобілі та автомобільне господарство», «Транспортні системи».

Транспорт факультет співпрацює з гірничо-збагачувальними комбінатами і шахтами для сприяння компетентності майбутніх фахівців.

Середня вартість навчання

1. Педагогічна освіта – 10000 тисяч гривень.

2. Мистецтво - 11000 тисяч гривень.

3. Гуманітарні науки – 11000 тисяч гривень.

4. Правознавство – 10000 тисяч гривень.

5. Машинобудування та матеріалообробка – 9500 тисяч гривень.

6. Хімічна технологія та інженерія – 9500 тисяч гривень.

7. Будівництво та архітектура – 9800 тисяч гривень.

8. Сфера обслуговування – 11500 тисяч гривень.

КНУ

Криворізький національний університет (КНУ) - державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що здійснює підготовку за різноманітними напрямками. КНУ співпрацює з великою кількістю навчальних закладів, як України, так і зарубіжних країн. Це дає можливість майбутнім спеціалістам бути конкурентоспроможними і на світовому ринку.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!