Роздрукувати сторінку

Чернівецька філія Національної академії статистики, обліку та аудиту, ЧФ НАСОА

« Назад

24.06.2015 08:58

Чернівецька філія НАСОА є окремим функціональним відділенням НАСОА, створеної на державній формі власності, яка перебуває у підданстві Державної структури статистики України.

Чернівецька-філія-Національної-академії-статистики-обліку-та-аудиту

Чисельність кваліфікацій навчання спеціалістів ЧФ НАСОА:

Заклад проводить постійний набір студентів на очну та заочну форму освіти за кваліфікаціями:

- Прикладна статистика;

- Економічна кібернетика;

- Облік та аудит;

- Фінанси;

- Банківська діяльність;

- Менеджмент зовнішньоекономічної роботи.

Одним з головних напрямків діяльності закладу є – формування бакалаврів, фахівців та магістрів з вищеокреслених кваліфікацій. В закладі функціонує аспірантура та докторантура і професійні учені ради по захисту кандидатських і докторських робіт.

Підрозділ проводить навчання фахівців в області «Економіка організацій» за кваліфікаціями «Облік і аудит» на основі 11 класів.

Чернівецька-філія-Національної-академії-статистики-обліку-та-аудиту ЧФ-НАСОА

Становлення Чернівецької філії Національної академії статистики, обліку та аудиту

НАСОА є вищим учбовим закладом IV рангу кваліфікації, який створений біля 30 років.

Як окремий вищий учбовий заклад в Україні заклад створено з 1992 року. До цього він був Українським підрозділом Московського Міжгалузевого Інституту збільшення спеціалізації робітників обліку та статистики Держкомстату СРСР, де здобували освіту спеціалісти обліково-економічних кваліфікацій минулого СРСР: від Прибалтики до Камчатки.

З визнанням вільної України учбовий заклад поміняв свій ранг та стратегію навчальної роботи, направивши її на формування та перепідготовку спеціалістів економічних напрямків.

З 1992 р. по 2000 р. установа мала ім’я Інститут навчання фахівців статистики та ринку, а з 2000 року по 2003 рік – Інститут статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.

Указом КабМіну України від 24 лютого 2003 року за №89-р - учбовий заклад був реорганізований на Державну академію статистики, обліку та аудиту.

Наказом Президента України В. Ющенка від 13 січня 2010 року за № 18/2010 учбовий заклад одержав ранг національного ВНЗ з офіційним іменем НАСОА.

Чернівецьку філію було утворено на основі Чернівецького обласного учбового центру, створеного у 1946 році як обласну бухгалтерську школу.

Відповідно до указу №30 від 23.08.1991 року Міністерства статистики України бухгалтерська школа перейменована в Чернівецький обласний учбовий центр який перебуває у підданстві безпосередньо Державного комітету статистики України.

Постановою Державного комітету статистики України №137 від 15.05.2003 року Чернівецький обласний учбовий центр змінено в філію НАСОА.

Відповідно до указу № 60 від 19.07.2010 року ДАСОА на здійснення указу Держкомстату України від 05.02.2010 року №40 «Про заходи щодо здійснення Указу Президента України від 13.01.2010 р. №18/2010 «Про надання ДАСОА рангу національної» перейменовано назву Чернівецької філії ДАСОА на Чернівецьку філію НАСОА.

Чернівецька-філія-Національної-академії-статистики-обліку-та-аудиту, ЧФ-НАСОА

Отже, Чернівецька філія НАСОА – це сучасний заклад, який щороку збільшує кількість студентів, надаючи високоякісні знання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!