Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області \ ЗВО (ВНЗ) Чернівецької області та їх рейтинг \ 28. Сторожинецька філія Національного університету державної податкової служби України, СФ НУ ДПСУ

Сторожинецька філія Національного університету державної податкової служби України, СФ НУ ДПСУ

« Назад

Сторожинецька філія НУ ДПСУ – високоспеціалізований економічний вищий учбовий заклад, який проводить формування спеціалістів високої спеціалізації для закладів державної податкової служби України у сфері знань «Економіка та організація».

Сторожинецька-філія-Національного-університету-державної-податкової-служби-України, СФ-НУ-ДПСУ

Свою роботу Сторожинецька філія здійснила у червні 1997 року, як Сторожинецьке відділення Українського фінансово-економічного інституту, утворений розпорядженням від 19.06 1997 року №510.

Указом Державної податкової служби України від 22 березня 2000 року №123 було перейменоване і на його основі утворений Сторожинецький підрозділ заочної форми навчання Академії державної податкової структури України. Указом НУ ДПСУ від 31 травня 2007 року №323 сформовано Сторожинецьку філію як функціональне відділення НАСОА без утворення юридичної особи.

Підрозділ проводить навчальну роботу з надання вищої освіти за спеціальностями та кваліфікаціями освітньо-спеціалізованих рангів «бакалавр» та «спеціаліст».

У закладі наявні: безоплатне навчання, платне навчання.

Форми освіти Сторожинецької філії Національного університету державної податкової служби України:

- очна форма навчання;

- заочна форма навчання.

Сторожинецька-філія-Національного-університету-державної-податкової-служби-України СФ-НУ-ДПСУ

Типи навчально-спеціалізованих рангів Сторожинецької філії НУДПСУ:

- бакалавр;

- спеціаліст.

Перелік відділень СФ НУДПСУ:

- облік і аудит;

- фінанси.

Сторожинецька-філія-Національного-університету-державної-податкової-служби-України

Якщо Ви, будучи ще в дитячому садку Чернівців, були упевнені, що навчання економічній кваліфікації - це ваше на 100%, то Сторожинецький факультет НАСОА ідеально підійде для формування дитячої мрії. Але всі знають, що в СФ НУ ДПСУ, не маючи повної шкільної освіти поступити неможливо. Для початку необхідно перейти етап школи Чернівців, потім можна вступити і одержати диплом гімназії чи ліцею і лише після цього вибирати заклад в Чернівцях за необхідною кваліфікацією.

Отже, Старожинецький факультет чекає на Вас!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!