Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Черкаської області \ ЗВО (ВНЗ) Черкаської області та їх рейтинг \ 13. Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва, ТБЕК УНУС

Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва, ТБЕК УНУС

« Назад

Історичне минуле Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва, ТБЕК УНУС

Тальнівський-будівельно-економічний-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва ТБЕК-УНУС

Одним із найстаріших та найавторитетніших аграрних закладів освіти є цей коледж, який розпочав свою навчальну та виховну діяльність у 1927 році. Цей навчальний заклад сьогодні не зраджує своєму призначенню, яке полягає у здійсненні професійної підготовки високоосвічених фахівців сільського господарства.

Вперше навчальний заклад очолив Г. І. Широков. Згодом школу сільськогосподарського профілю радянський уряд вирішив перетворити у технікум технічних культур. З початком воєнних дій на території нашої країни навчальний заклад був перенесений на Урал. Федір Палій, який був випускником цього навчального закладу став Героєм Радянського Союзу. Навчальний заклад проіснував уже майже 40 років, за які освіту сільськогосподарського профілю здобули двісті дев’ять агрономів та триста двадцять два зоотехніки.

Влітку у 1967 році технікум став будівельним технікумом, на чолі якого став І. Г. Куян. Цей директор навчального закладу невпинно працював та був заслуженою людиною регіону.

1990 року навчальний заклад здобув титул коледжу.

У1991 році у коледжі розпочало свою навчальну діяльність нове відділення програмування.

2006 року коледж увійшов у склад Уманського державного університету.

Контактні дані Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва, ТБЕК УНУС

Адреса навчального закладу: вулиця Радянська, 93, місто Тальне, Черкаська область, 20400.

Телефон/ факс: (04731) 3-00-70, телефон: 3-0068.

Web: http://www.tbec.org.ua.

Тальнівський-будівельно-економічний-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва, ТБЕК-УНУС

Відділення Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва:

- будівельне;

- економічне;

- відділення програмування;

- заочне відділення.

Інформація про Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва

Навчальний заклад здійснює професійну підготовку висококваліфікованих фахівців уже 85 років.

Спеціальності навчального закладу:

- будівництво та експлуатація будівель та споруд;

- опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн;

- бухгалтерський облік;

- фінанси та кредит;

- розробка програмного забезпечення;

- організація виробництва.

Тальнівський-будівельно-економічний-коледж-Уманського-національного-університету-садівництва

Навчальний заклад займається виготовленням столярних виробів на замовлення. Працівники навчального закладу виконують будь-які побажання своїх клієнтів. Навчальний заклад гарантує високу надійність виробів. На виготовлення виробів працівники навчального закладу використовують тільки якісно висушену добірну деревину.

У коледжі пропонується досить широкий вибір столярних виробів, які виготовлені за різними ступенями складності. Працівники коледжу також виготовляють якісні меблі із деревини для оздоблення домівки.

Асоціація випускників Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва

Справжньою перлиною коледжу є його студенти. Можна сказати, що випускники коледжу є індикаторами результативності освітньої діяльності та оцінки рівня навчально-наукової діяльності. Життєві дороги розкидали студентів навчального закладу у різні куточки нашої країни. Випускники навчального закладу здійснюють свою професійну діяльність у різних куточках нашої країни. У навчальному закладі функціонує Асоціація випускників Тальнівського будівельно-економічного коледжу, яка створена для того щоб об’днати усіх випускників, які навчалися у коледжі у різні роки. Ця асоціація є громадською та неприбутковою організацією. Завдяки діяльності організації між випускниками збережені дружні та ділові взаємини.

Метою цього проекту є:

- підтримка спадкоємності поколінь;

- створити банк даних усіх випускників навчального закладу;

- створити для випускників коледжу спілки, які дозволять здійснювати обмін цікавою інформацією;

- створити і опублікувати інформаційні сторінки, у яких описані успіхи та досягнення учасників асоціації;

- сприяти працевлаштуванню фахівців, які здобули освітні знання у коледжі;

- зберегти та примножити традиції коледжу;

- зміцнити престиж навчального закладу.

ТБЕК-УНУС

Коледж здійснює професійну підготовку, згідно з державним замовленням і за договірними зобов’язаннями, кадрів для агропромислового комплексу. Коледж надає повну загальну освіту. Наукова діяльність здійснюється шляхом органічної єдності змісту освіти та програм наукової діяльності. Студенти та викладачі навчального закладу досить активно беруть участь у науково-дослідних роботах, що проводяться у коледжі.

Отже, сьогодні Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва, ТБЕК УНУСє престижним освітнім закладом, які здійснює освітню діяльність на високому педагогічному та методичному рівні. Знання професійної діяльності, які надаються у коледжі є міцними та новітніми. Професійні уміння випускників коледжу відповідають сучасним вимогам сьогоднішнього суспільства нашої країни.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!