Роздрукувати сторінку
Главная \ Університет \ Університет статті \ Дипломна робота, зразок оформлення

Дипломна робота, зразок оформлення

« Назад

27.09.2015 04:53

Дипломна робота, зразок оформлення

зразки оформлення дипломних робіт

Коректне написання та оформлення курсових та дипломних робіт є складним, кропітким, але цілком здійсненним завданням не тільки для тих, хто навчається виключно на високий бал і готується отримати червоний диплом. Досить набратися терпіння і уважно ознайомитися з основними нормами, стандартами і тим, які вимоги до оформлення особливостей дипломної роботи пред'являє не тільки Міністерство освіти і конкретний ВУЗ, а і педагог, керівник.

Правильне оформлення дипломної роботи зразок – запорука успішної атестації кваліфікаційної роботи студента. ІЦ «KURSOVIKS» готовий відповісти на всі запитання студента і надати посильну допомогу в написанні дипломного проекту! Ваш успіх - це наш успіх!

По закінченні будь-якого вищого навчального закладу кожен учень отримує тему дослідження, а також зразок оформлення дипломних робіт. Створення дипломного проекту спрямовано на закріплення теоретичних та розширення практичних знань, розвиток навичок самостійної наукової роботи, індивідуального підходу до поставленої проблеми та пошук її ефективних рішень. Грамотне оформлення дипломної роботи і ступінь розкриття її основної теми дозволяє оцінити не тільки рівень знань студента, але і його реальний творчий потенціал. Тому складання графіка написання дипломної роботи не завадить студенту!

оформлення дипломної роботи зразок

Як оформити дипломну роботу зразок?

Правильне оформлення дипломної роботи - справа не дуже складна.

Багато навчальних закладів випускають методичні вказівки, містять рекомендації, зразки оформлення дипломних робіт.

Якщо Ви володієте такою методичкою - оформлення дипломної роботи слід проводити у відповідності з рекомендаціями, викладеними в ній.

Якщо Ви не маєте методички свого ВУЗу - оформлення дипломної роботи слід проводити у відповідності з положеннями Гостів.

На сьогоднішній день не існує державних нормативних документів, які б спеціально регулювали оформлення дипломної роботи як зразок або будь-якої іншої письмової студентської роботи. По сформованій практиці, дипломна робота розглядається як науково-дослідницька робота.

дипломна робота зразок оформлення

Основні рекомендації щодо зразка оформлення дипломної роботи

Коректне оформлення диплома за ГОСТом 2013 передбачає, в першу чергу, складання плану роботи студента, розробку його теоретичної та практичної частин, координацію дій, як учня, так і наукового керівника. У деяких випадках оформлення дипломної роботи зразок, якого може знаходитися у розпорядженні керівника, куратора або завідувача кафедри, передбачає і складання плану проекту, списку рекомендованої літератури та практичного матеріалу.

Про те, як правильно скласти план диплома і про необхідність його дотримання потрібно пам'ятати кожному студенту, який займається написанням будь-якої наукової роботи. Порядок оформлення дипломної роботи складається з наступних етапів:

- оформлення титульного аркуша диплома з зазначенням всіх необхідних даних, реквізитів, наявності особистого підпису студента і наукового керівника;

- коректне складання змісту проекту;

- написання вступу, основної та практичної частин роботи, висновків;

- оформлення списку літератури для диплома.

Робота над кваліфікаційним проектом також передбачає ретельне дотримання стандартів, що регламентують:

- оформлення таблиць в дипломі у відповідності з встановленими нормами;

- оформлення додатків в дипломі і їх коректна нумерація;

- оформлення виносок в дипломі згідно вимогам Міністерства освіти;

- оформлення посилань у дипломі на використані джерела;

- оформлення формул в дипломі та їх пояснення.

Грамотне оформлення дипломної роботи зразок за ГОСТом, який повинен знаходитися на кафедрі, стане чудовим наочним прикладом для студента і допоможе коректно виконати численні вимоги.

особливості дипломної роботи

Про те як формулювати тему диплома і дипломна робота зразок оформлення можна подивитися тут.

Для того, щоб правильне оформлення дипломної не перетворилося на нескінченне штудіювання ГОСТів, ми радо Вам допоможемо, команда ІЦ «KURSOVIKS».

Вам потрібно замовити дипломну роботу? Терміново викладач вимагає курсову чи реферат? Ми – ліки від Ваших повсякденнях проблем! Ви можете замовити курсову роботу (чи будь-яку іншу студентську роботу) у нас, заповнивши невеличку графу! Ми допоможемо написати дипломну і магістерську в короткий термін.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!