Роздрукувати сторінку

Ужгородський коледж культури і мистецтв, УККіМ

« Назад

Ужгородський коледж культури і мистецтв – сучасний навчальний заклад на Закарпатті, що проводить підготовку належним чином завдяки досвідченому викладацькому складу.

Ужгородський-коледж-культури-і-мистецтв, УжККіМ

Контакти УжККіМ

Адреса: м. Ужгород, вул. Минайська, 38/80.

Телефон: +38 (0312) 66-21-80.

Електронна пошта: uzhgorodkkm@gmail.com.

Сайт: http://www.college-kulturi.uz.ua.

Ужгородський-коледж-культури-і-мистецтв

Історія Ужгородського коледжу культури і мистецтв

Історія УжККіМрозпочалася у далекому повоєнному 1947 році. Побажання того часу різко звела питання про кваліфікованих фахівців. Зіно з постановою директивних органів від 24 липня 1946 року й наказу Комітету у справах культосвітніх закладів при Раді Міністрів України від 09.08.1946р. За №943, у місті Хуст Закарпатської області було започатковано технікум підготовки культосвітніх працівників (нині Ужгородський коледж культури і мистецтв).

Сучасний Ужгородський коледж культури і мистецтвпотерпів чималих труднощів. Були вкрай вбогі умови для учення та проживання студентів. За браку належних поміщень навчальний процес почався аж у квітні 1947 року. За планом прийому 1946/1947 навчального року очікувалося 120 учнів, а змогла приступити до навчання лиш одна академгрупа бібліотекарів у складі 36 чоловік.

Через рік було безперешкодно відчинене клубне відділення як зі стаціонарною так і заочною формами вивчення. Знаменною став в 1961, як скоро навчальний притулок почав готувати і професіоналів хорового та оркестрового диригування, хореографічного та театрального мистецтва. Саме в даному році розпорядженням колегії Міністерства культури України Хустський технікум підготовки цивілізовано-просвітницьких трудівників був перейменований в цивілізовано-освітнє училище.

Історія життя навчального закладу в Ужгороді розпочалась 1 липня 1985 року. До переведеного з Хуста педагогічного колективу влилося більше ніж 70 новоприйнятих спеціалістів - здатних музикантів, практикованих викладачів спеціальних, суспільних й загальноосвітніх дисциплін. Серед них: заслужений артист України Микола Попенко.

У 2011 році на зміну шановного керівництва коледжу приступили з бравою завзятістю й запалом в. о. директора Наталія Шетеля, заступник директора з навчальної роботи Оксана Телеп.

Ужгородський-коледж-культури-і-мистецтв УжККіМ

Циклові комісії та спеціальності УжККіМ

1. Циклова комісія хорових та музично-теоретичних дисциплін

Професія «Народна художня творчість» в Ужгородському коледжі культури і мистецтв передбачає підготовку професіоналів різних кваліфікацій. Зокрема, кваліфікація заснована у вересні 1961 року. За цей час підготовлено більше 1200 професіоналів з праці з хором. Велика частина з їх зв'язали власну трудову активність з цивілізовано-освітніми установами та професійними художніми колективами.

2. Циклова комісія соціально-економічних дисциплін

На всіх кроках публічного становлення витримки суспільно-фінансового циклу грали і грають головну роль у формуванні національно навмисної персони юного людини до життя. Одним з основних напрямків діловитості комісії вважається поліпшення значення навчально-виховного процесу з формування у молодих людей передового світогляду, становлення креативних можливостей і умінь, автономного наукового знання. У комісії діє 10 висококваліфікованих педагогів, які вправно організовують навчально-виховний процес, досконало володіють способом навчання і інтерактивними технологіями вивчення.

Колектив циклової комісії суспільно-фінансових дисциплін шанує значимий внесок ветеранів, які вагому роль власного життя і креативних сил дали розвитку Хустському цивілізовано-освітньому училищі. Циклова комісія суспільно - економічних дисциплін гарантує аудіювання 13 навчальних речей на всіх кваліфікаціях і кваліфікаціях. У складі комісії 5 професійних істориків, дипломованих як педагоги літописі та суспільствознавства, які гарантують вивчення студентами знаннями в узгодженні з програмою загального середнього виховання, а ще основами суспільних наук.

Організація навчального процесу гарантує всебічний розвиток молодих людей, формує вміння самостійної та пошукової роботи.

3. Циклова комісія гуманітарних дисциплін.

4. Циклова комісія бібліотечних дисциплін.

Зараз бібліотеки - центри науково-інформаційних ресурсів XXI століття, які відносяться, нарівні з матеріальними і енергетичними, до важливих. Життя поставила професію бібліотекаря в перший розряд потрібних і важливих для зведення інформаційного співтовариства.

Щоб майстерно діяти з інформацією і документами - обирайте виховання на бібліотечному філіалі.

Випускники отримують кваліфікацію «спеціаліста з бібліотечного заняття». Учні отримують вміння роботи на персональному комп’ютері і володіння діловою британським (німецьким) мовою, вчать діловодство, документаційне постачання управління.

Бібліотечна спеціальність - 1 з найрозумніших спеціальностей, а книгосховище - одне з найдемократичніших ВНЗ зроблений співтовариством, неодмінно працює в розвинених державах, вважається більш задіяної серед інших служб спільноти.

5. Циклова комісія хореографії.

6. Предметна комісія фортепіано.

7. Циклова комісія КДД і культурології.

Ужгородський коледж культури і мистецтв зараз - один з центрів національної культури і духовності Закарпаття. Тут, як і по всій країні, виникає процес модернізації виховання, що стане тривати, стануть змінюватися догани в зміст і мету вивчення. І постійним завданням циклової комісії було і залишається зберігання і формування української національної культури і мистецтва.

Професія організатора цивілізовано-дозвільної діяльності (КДД) пройшла непростий і захоплюючий шлях розвитку і становлення. У першому році підготовки співробітників трудівників закладів культури випускникам присвоюється кваліфікація - клубний трудівник, а з 1960 років - клубний трудівник і керуючий самодіяльного аматорського колективу. Учні Хустського цивілізовано-освітнього училища навчаючись, відразу з навчальної практики відвідували установи культури регіону згідно наданню їм методичної та фактичної підтримки в організації клубної роботи.

8. Циклова комісія видовищно-театралізованих заходів.

9. Циклова комісія естрадних інструментів

10. Циклова комісія народних інструментів.

Отже, Ужгородський коледж культури і мистецтв - сучасний навчальний заклад, що провощить підготовку майбутніх фахівців у сфері культури та мистецтва.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!