Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Рівненської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Рівненської області \ ЗВО (ВНЗ) Рівненської області та їх рейтинг \ 22. Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука, МЕГУ ім. С. Дем'янчука

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука, МЕГУ ім. С. Дем'янчука

« Назад

Формування Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем'янчука, МЕГУ ім. С. Дем'янчука бере свій початок у 1993 році, коли було утворено Рівненський науково-консультативний центр – філія Міжнародної педагогічної академії. У 2004 році університет отримав сучасну назву і був включений до Державного реєстру вищих учбових закладів України.

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука, МЕГУ ім. С. Дем'янчука

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука (Міжнародний університет «РЕГІ» ім. ак. С. Дем'янчука (Рівненський економіко-гуманітарний інститут) є першим комерційним вищим учбовим закладом Західного регіону, який у 2001 році першим з приватних вузів отримав 3-й рівень кваліфікації, а в 2011 акредитований вищим 4-м рівнем.

В даний час підготовка молодих фахівців за денною, заочною формою навчання наступних освітньо-спеціалізованих рангів: бакалавр, спеціаліст, магістр проводиться на підрозділах:

- Факультет кібернетики;

- Історико-філологічний факультет;

- Економічний факультет;

- Факультет масової комунікації та інформаційних технологій;

- Факультет довузівського формування та післядипломної освіти;

- Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту;

- Юридичний факультет;

- Інститут педагогічної освіти.

МЕГУ ім. С. Дем'янчука

Іногороднім студентам надаються місця у комфортабельних гуртожитках.

В університеті навчається 7000 студентів, що перебувають під науковим керівництвом 360 викладачів (з них 44 – професори).

Матеріально-технічна структура університету стрімко і успішно розвивається. РЕГІ має в своєму розпорядженні усі матеріально-технічні засоби для забезпечення процесу навчання: п'ять навчальних корпусів, комп'ютерні лабораторії з доступом в інтернет, найбільший спортивний комплекс, бібліотека до послуг студентів РЕГІ. Навчання платне, в очній і заочній формах, видається диплом державного зразка.

У 1999 р. при університеті створено перший в країні Музей світу. РЕГІ веде співпрацю з вузами Польщі, Литви, Чехії, Росії, США, Угорщини, Словаччини. Студенти ведуть активне творче життя – беруть участь у театральних постановках, в іграх КВК.

Здобуваючи освіту за європейськими освітніми програмами вищих учбових закладів Угорщини та Польщі, студенти МЕГУ мають змогу спільно з дипломом державного значення отримати диплом бакалавра, який визнають в усіх державах, що уклали Болонську конвенцію. Студенти 4-ох випусків вже одержали такі дипломи за кваліфікаціями «Туризм та готельно-ресторанні послуги», «Комунікація та медіа», «Господарювання та менеджмент». Студенти мають змогу здобувати освіту в магістратурах європейських закладів. Для тих, хто має на меті пов'язати свою майбутню долю з наукою, в установі працює аспірантура.

У 2001 році в МЕГУ ім. акад. С. Дем'янчука було розпочато формування спеціалістів за напрямом «Географія». У 2004 році сформовано кафедру географії.

Головним етапом у роботі кафедри стало одержання ліцензії на формування магістрів у 2007 році. Перші дипломи магістрів географії вже в 2008 році одержали 8 випускників. У 2008 році здійснився перший випуск студентів-географів післядипломної форми навчання. У вересні 2011 року, завдяки зусиллям викладачів кафедри, заклад одержав  сертифікат на підготовку бакалаврів за спеціальністю «Туризм», а кафедра була реорганізована.

Сьогодні кафедра географії та туризму є функціональним відділенням природничо-географічного підрозділу, який функціонує у складі Інституту педагогічної освіти МЕГУ.

Основні напрямки наукових географічних досліджень кафедри Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем'янчука:

- процеси в урбанізованих ландшафтах та їх вплив на використання інженерних будівель (проф., д. р. н. Будз М. Д.);

- екологічний стан еродованих ґрунтів Північно-західного куточку України (к. с.-р. н. Олійник В. С.);

- медична географія, медичний туризм (доц., к. р. н. Романів О. Я., Лисюк Д. С.);

- історія географії (доц., к. р. н. Яроменко О. В.);

- ландшафтно-екологічні засади здійснення рекреації і туризму в межах природоохоронних територій (доц., к. р. н. Романів А. С., Токар О. В.);

- оптимізація екологічної інфраструктури регіону (Селецький В. П.);

- суспільна географія (доц., к. р. н. Романів О. Я. — дослідження соціально-економічного потенціалу і конкурентоспроможності регіонів, доц., к. р. н. Яроменко О. В. — соціально-географічні дослідження, Бура В. В. — етнокультурна географія Волині);

- топоніми як джерело географічних досліджень (доц., к. р. н. Яроменко О. В.).

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука, МЕГУ ім. С. Дем'янчука

Ректор університету Анатолій Степанович Дем'янчук - доктор педагогічних наук, професор, академік Міжнародної Академії педагогічних і соціальних наук, відмінник освіти України, заслужений співробітник освіти України, член вчених рад чотирьох європейських вузів. Високоосвічений професорсько-викладацький колектив університету (28 професорів, докторів наук, 113 доцентів, кандидатів наук, 34 магістри) формує спеціалістів за освітньо-кваліфікаційними рангами "бакалавр", "спеціаліст" та "магістр".

В МЕГУ ім. С. Дем'янчука впроваджується цілісна концепція виховання і навчання, направлену на становлення особистості через активне громадське життя: рух "Молодь за здоровий спосіб життя", туристичний клуб, студентська рада, волонтерський загін, культурний центр, спортивний клуб "РЕГІНА" (команда Вищої ліги з волейболу ), психологічна служба, студентська соціальна служба та інші. Центр естетичного та Громадянського виховання студентської молоді - директор Алексіюк Руслан Іванович, в який входять вокальний ансамбль "Елегія", акустичний гурт "Дикий " - керівник Алексіюк Р. В., ансамбль танцю "Грація" керівник В. І. Литвинчук, ансамбль сучасного танцю "Інсайд", народний студентсько-аматорський театр "Бриз" - керівник Денисюк Б. Ю., КВК центр університету за роки існування випустив такі колективи як: фіналісти Студентської Ліги України (АКУ) команда "Лопата", чемпіони міської ліги і учасники Кубку АКУ України команда КВК юридичного факультету "Факультет Ю", зараз на базі центру діють: команди КВН "Третій розмір", "Насоси", "Третій курс", "Без Баяна" та ін.. Також діє велика кількість гуртків за інтересами таких як "Клуб ораторського мистецтва", Школа гри на гітарі, Шаховий клуб "Білий Кінь". Центр ЕГВСМ МЕГУ для забезпечення максимального залучення студентської молоді до творчості та активної громадянської позиції є організатором загальноміських та всеукраїнських фестивалів і конкурсів таких як: Регіональний фестиваль патріотичної пісні "Поліська Січ", відкритий чемпіонат "Перша Рівненська Ліга КВН", в наш час  в розробці ще кілька молодіжних проектів.

Високий рівень підготовки і знань забезпечується запровадженням інноваційних технологій навчання, постійним формуванням модерної матеріальної структури - комп'ютерних класів, лінгафонних кабінетів, лабораторій, бібліотек, медіатек.

Адреса: м. Рівне, вул. Академіка С. Дем'янчука, 4.

Телефон: 8 (0362) 23-72-02, 23-01-86.

URL: http://www.regi.rovno.ua.

Отже, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука, МЕГУ ім. С. Дем'янчука – це вищий учбовий заклад, який невпинно формує фахівців своєї справи.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!