Роздрукувати сторінку

Міжнародний класичний університет "Україна-Південь", МКУ "Україна-Південь"

« Назад

Можливо, Ви той самий школяр Миколаєва, якому найбільше неприємностей доставляє питання про вибір вищого учбового закладу. Найчастіше після школи випускники не знають на чому зупинити свій вибір, зокрема це стосується майбутньої професії. Цей період найбільш важливий і відповідальний для кожного, і тому вибрати університет і визначитися з майбутньою професією не завжди виходить. Тому доводиться звертатися за допомогою до списку найбільш популярних університетів міста Миколаєва. Це допоможе впоратися з якимись труднощами, вибрати найбільш підходящий варіант і вирішити на майбутнє, що саме важливо для Вас.

Міжнародний класичний університет "Україна-Південь", МКУ "Україна-Південь"

Одним із таких університетів є Міжнародний класичний університет "Україна-Південь".

Контакти МКУ «Україна-Південь»

Адреса вул. Котельня, 2, м. Миколаїв, 54003.

Телефони (0512) 24-11-06, 57-21-55.

Загальна інформація про Міжнародний класичний університет

Міжнародний класичний університет "Україна–Південь", вищий учбовий заклад, навчальна робота якого відбувається згідно з вимогами Конституції України, Законів України "Про освіту" та "Про вищу освіту", Програми "Освіта - XXI століття".

Університет володіє оригіналами всіх засновницьких документів щодо роботи, зареєстровані в певному порядку. Сертифікат на запровадження навчальної роботи з 18 кваліфікацій АД № 073434 видана 12.02.2013 учбовому закладу Міністерством освіти і науки, молоді та спорту. Сертифікат дійсний до 2016 року.

Цей університет є класичним вищим учбовим закладом, який був створений у 2009 році.

Факультети Міжнародного класичного університету "Україна-Південь"

Перелік усіх факультетів, які завжди відкриті для студентів:

- молодший фахівець на основі 9 та 11 класів;

- лікувальна діяльність;

- сестринська діяльність;

- фармація;

- правознавство;

- землевпорядкування;

- фінанси і кредит;

- бухгалтерський облік;

- комерційна робота;

- здійснення обслуговування в готелях;

- система діяльності з комп'ютерним обладнанням і мережами;

- видавнича діяльність та редагування;

- організація обслуговування в ресторанних закладах і в торгівлі.

МКУ "Україна-Південь"

Міжнародний університет «Україна-Південь» має у своєму арсеналі сучасне навчальне приміщення, територія, якого досить велика. До всього цього навчального відділу додається власний басейн, база відпочинку та спеціалізований медичний центр. Все зроблено для того, щоб студент міг відчувати себе комфортно, а головне отримувати знання на високому рівні. Періодично проводиться день відкритих дверей і всі, хто знову прийшов по знайомству від студентів закладу, отримують право на безоплатну другу вищу освіту протягом першого семестру.

Більш детальну програму університету, перелік документів можна дізнатися у адміністратора деканату. Викладачі «Україна-Південь» завжди раді новим студентам.

Деякі миколаївські заклади придумали, як боротися з недобором абітурієнтів. Так, вони готові прийняти на навчання навіть тих випускників, яким через недобір балів в принципі не загрожувало в цьому році вища освіта.

Наприклад, таких студентів приймає Миколаївський міжнародний класичний університет «Україна-Південь». Про це стало відомо з листівок, які активно поширюються в Миколаєві на переходах і автошляхах.

У буклетах написано наступне: «Недостатньо балів для вступу? Не втрачай надії! У тебе є шанс одержати вищу освіту!!!». Далі йде перелік спеціальностей, які викладаються в учбовому закладі.

Нагадаємо, за час вступної кампанії в Міжнародний класичний університет «Україна-Південь» було прийнято 758 заявок, з них бакалавр — 130 заяв, молодший спеціаліст — 628 заявок. А планували взяти в університет 1 тис. 950 майбутніх студентів.

Університет - широкопрофільний вищий учбовий заклад четвертого рівня кваліфікації, який здійснює навчальну роботу, пов'язану із одержанням певної вищої освіти та спеціалізації широкого спектра природничих, гуманітарних, технічних, економічних та інших напрямів науки, техніки, культури і мистецтв, здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є визначним науково-методичним осередком, володіє розвинутою інфраструктурою учбових, наукових і науково-виробничих відділень, певний рівень кадрового і матеріально-технічного забезпечення, забезпечує поширення наукових знань та проводить культурно-просвітницьку роботу.

Можуть формуватися класичні та профільні (технічні, технологічні, економічні, педагогічні, медичні, аграрні, мистецькі, культурологічні тощо) заклади.

Міжнародний класичний університет "Україна-Південь" має модерні навчальні будівлі, персональний плавальний басейн, медичний центр, бази дозвілля.

Ціллю науково-дослідної діяльності спеціальності є підбиття підсумків, поглиблення й конкретизація наукових поглядів і уявлень щодо історії становлення приватного права в Україні, його сутності, цінності, структури, місця в системі права, ролі у становленні інститутів громадянського суспільства, характеристик відображення у правосвідомості українського суспільства та змісті законодавчої освіти, а також створення рекомендацій, направлених на актуалізацію визначених поглядів і уявлень у педагогічному процесі

Педагоги постійно публікують наукові статті, методичні матеріали, учбові посібники, монографії, приймають участь у світових, загальноукраїнських та регіональних наукових семінарах.

З ціллю збільшення якості освіти та приведення її відповідно до світових та європейських стандартів, потреб ринкової економіки і суспільства надається плідна увага студентській науково-дослідній діяльності. Вона відбувається як у межах учбового процесу (здійснення рефератів, есе), так і за його межами (створення наукових праць, участь у семінарах і конкурсах).

Отже, Міжнародний класичний університет «Україна-Південь» - це модерний заклад, який надає міцні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!