Роздрукувати сторінку

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету, ВК МНАУ

« Назад

Контакти ВК МНАУ

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету, ВК МНАУ

Адреса: 55600, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Леніна, 100.

Телефони: (05134) 4-52-18.

Історія становлення Вознесенського коледжу

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету черпає свої витоки з минулого 1928 року, коли на основі залишків приміщення поміщика Скаржинського з членів молодіжної батрацької комуни була сформована аграрна профтехшкола, яка цього ж року була реорганізована в Вознесенський технікум садівництва і виноградарства ім. Цюрюпи.

Перші студенти закладу плідну увагу надавали практичному навчанню, адже установі було передано 22 га виноградників, 5 га саду і 50 га лісу. До того ж в учбовому господарстві були коні, свині і аграрне обладнання. Під учбове приміщення було відведено будівлю пивоварного підприємства, а під студентський гуртожиток міськрада надала кілька житлових будинків.

У 1937 році технікум був перепрофільований на агромеліоративний.

У роки Другої Світової війни в учбових будівлях було розташовано загін протиповітряної оборони, військовий колектив, гаражі, кімнати дозвілля для льотчиків. Велика чисельність студентів і педагогів були відправлені на фронт.

У серпні 1944 року проведено перший післявоєнний прийом на перший курс закладу (60 чоловік).

З 1946 року заклад здійснив формування агрономів-виноградарів і був реорганізований в Вознесенський технікум виноградарства.

Для забезпечення студентів гуртожитком у 1961 році постановою міської ради передано будівлю військової казарми на 80 осіб і побудовано новий гуртожиток на 120 чоловік.

ВК МНАУ

На протязі 1963-1984 рр. в закладі навчали агрономів-виноградарів, агрономів-шовківників, агрономів з захисту рослин. З 1984 року здійснено прийом на кваліфікації "Бухгалтерський облік", в 1991 році – на кваліфікацію "Правознавство", в 1993 році – на кваліфікацію "Комерційна робота".

У 2003 році заклад включений до складу Миколаївського національного аграрного університету як окреме функціональне відділення, а в 2004 році – одержав ранг коледжу.

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету на сьогоднішній день

Сьогодні у коледжі проводиться формування молодших фахівців на двох підрозділах за денною та заочною формами навчання за кваліфікаціми "Бухгалтерський облік", "Фінанси і кредит", "Комерційна робота", "Правознавство", "Землевпорядкування".

Студенти закладу, які здобувають освіту за інтегрованими планами, продовжують навчання за зменшеним терміном у Миколаївському національному аграрному університеті.

З 2005 року керівництво коледжем успішно здійснює Віталій Дмитрович Луків.

Кожного року покращується матеріально-технічна структура закладу. На даний час функціонують 3 навчальних будівлі загальною територією 10 000 кв., 29 учбових класів, 4 комп'ютерні аудиторії, учбова бухгалтерія, учбова юридична консультація, спортивний комплекс з ігровим, гімнастичним та тренажерними залами, модерна їдальня, бібліотека з читальним залом на 80 посадочних місць. Всі учбові кабінети, аудиторії обладнані модерною комп'ютерною технікою, що дозволяє викладачам при формуванні освітнього процесу запроваджувати інтерактивні технології, використовувати мережу Інтернет.

До можливостей студентів закладу найкращий в регіоні студентський гуртожиток на 232 осіб, яке у 2009 році за підсумками огляду-конкурсу визнано призером серед гуртожитків 117 установ освіти у рейтингу "За створення кращих умов для всестороннього формування особистості".

Виявити свої креативні уміння студенти мають змогу у гуртках, художніх секціях, клубах за інтересами. На протязі численних років студенти закладу є призерами Загальноукраїнського конкурсу "Софіївські зорі"; найкращі спортсмени – чемпіони не тільки обласних турнірів, але й переможці чемпіонату України з настільного тенісу, гирьового спорту, міні-футболу.

Педагогічний склад ВК МНАУ

В коледжі працюють 53 штатних викладача, 75% яких володіють вищою кваліфікаційною категорією. За плідну працю та наукові здобутки п'ятьом співробітникам надано ранг "Відмінник освіти і науки України"; 5 – ранг "Відмінник сільськогосподарської освіти і науки України" (III ступеня). П'ятеро співробітників удостоєно трудовою нагородою «Знак пошани», орденом Трудової слави III ступеня і медаллю А. С. Макаренко.

За роки становлення учбовий заклад сформував більше 20 тис. спеціалістів для сільськогосподарського виробництва, серед яких 26 чоловік – Герої Соціалістичної праці, заслужені діячі аграрного господарства, визначні громадські діячі, діячі науки і культури.

Завдяки здобуткам і досягненням педагогів Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету займає гідне VII місце серед сільськогосподарських ВНЗ I-II рівнів кваліфікації.

Вознесенський коледж МНАУ здійснює формування молодших фахівців за такими напрямами:

- Геодезія та землеустрій;

- Право;

- Економіка та підприємництво.

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету, ВК МНАУ

Виховна робота у Вознесенському коледжі

Виховна діяльність студентів у закладі відбувається згідно з держстандартами і потреб українського законодавства. головними напрямами виховної діяльності в закладі є:

- національно – патріотичне формування;

- морально – правове становлення;

- художньо – естетичне формування;

- фізичне становлення;

- екологічне формування.

Педагогічний склад закладу діє над розв’язанням таких завдань:

- виховувати з молоді високорозвинуті особистості, які б об’єднували у собі професійну творчість, духовне багатство, моральну чистоту та фізичну довершеність;

- виховувати у молоді риси дійсного громадянина України, незалежно від національності;

- прививати молоді моральну, художньо – естетичну, правову, трудову та екологічну культуру.

У постійній праці педколективу закладу є також праця з талановитою молоддю. Майже кожна молода людина, яка здобуває освіту в коледжі, по-своєму творча: для одних студентів здобувати освіту на відмінно і легко опановувати вершини наук не вимагає певних сил, інші мають хист до пісні, танцю чи сцени, деякі студенти полюбляють спорт і здобули в ньому високих результатів, захищаючи честь учбової установи на турнірах різноманітного рівня.

Отже, Вознесенський коледж МНАУ - це сучасний заклад, який радо вітає молодь у своїх лавах для здобуття високоякісної освіти.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!