Роздрукувати сторінку

Київська Академія перукарського мистецтва, КАПМ

« Назад

10.06.2015 16:44

При виборі вищого навчального закладу дуже часто виникає питання, чому популярність одного Вузу завжди вище інших. Відповідь очевидна: саме завдяки рівню професійної підготовки самих викладачів і того, як вони підносять матеріал студентам, навчальний заклад набуває популярність, повагу і престижність. До таких навчальних закладів у місті Києві можна віднести Міжнародний інститут моди Київської академії перукарського мистецтва, де кожен може отримати вищу освіту. У списку міських Вузів займає одне з лідируючих місць.

Київська Академія перукарського мистецтва, КАПМ

Всі випускники МІМКАПМ завжди знаходять добре оплачувану роботу і знаходяться на високому рахунку у роботодавців. Це пов'язано з тим, що у вузі студент не тільки може отримати диплом, але і дуже хороший багаж знань і практичних навичок. Вступаючи в Міжнародний інститут моди Київської академії перукарського мистецтва, ви можете бути упевнені, що крім теоретичної бази ви отримаєте і практичний досвід. Більшість з викладачів вже не перший рік передають знання молодому поколінню, регулярно підвищуючи свій рівень кваліфікації і, звичайно ж, підтверджуючи її в установленому законодавством порядку. Щорічно в МІМКАПМ збільшується число абітурієнтів і не тільки тих, хто поступає після школи. У навчальному закладі можна отримати при бажанні другу вищу освіту, також ви можете вступити на навчання в будь-якому віці.

Знаменита школа перукарського мистецтва в Києві, відома як Академія Володимира Тарасюка, була відкрита більше 17 років тому і на сьогоднішній день є одним з кращих профільних навчальних закладів у Європі.

Надаючи повноцінну академічну освіту по всім основним професійним спрямуванням б'юті-індустрії в декількох країнах світу, школа перукарського мистецтва Володимира Тарасюка є Міжнародною академією перукарського мистецтва VT ACADEMY.

Про високу якість освітніх послуг, які забезпечує ця школа перукарів, красномовно говорить той факт, що Академія – одна з небагатьох – отримала ліцензію Міністерства освіти на підготовку кваліфікованих майстрів перукарського мистецтва, візажу, а також нігтьового сервісу. Завдяки цьому, випускники VT ACADEMY отримують дипломи державного зразка.

КАПМ

Школа перукарського мистецтва працює по системі освіти, розробленої всесвітньо відомим топ-стилістом Володимиром Тарасюком. І ця система продовжує доводити свою актуальність і ефективність, дозволяючи готувати висококласних спеціалістів салонного бізнесу.

Щорічно школа перукарського мистецтва проводить навчання понад 5000 фахівців з усього світу, як на базі Академій VT ACADEMY в Тоскані, Вільнюсі, Ризі, Мінську, Кишиневі, Києві, Одесі, Хмельницькому, так і в інших містах в рамках виїзних заходів.

По закінченні навчального процесу найбільш талановиті студенти VT ACADEMY отримують можливість продовжити навчання в партнерських академіях у Великобританії і поповнити ряди стилістів мережі салонів VT SALONS.

Головне, чим виділяється школа перукарів VT ACADEMY – відмінно підібраною командою висококваліфікованих викладачів-практиків, які мають власний успішний досвід роботи в салонному бізнесі мережі салонів VT SALONS.

Школярі можуть записатися на платні курси інституту, підвищити знання шкільних предметів, а також предметів за професійним спрямуванням майбутньої професії.

Отримати вищу освіту в державному навчальному закладі ІІІ рівня акредитації можна тільки на денній формі та заочній формах навчання на безкоштовній і платній основах.

Основними напрямками у підготовці бакалаврів в інституті моди є: дизайнер одягу, інтер'єру, макіяжу, зачіски, візажу, стилю, комп'ютерної графіки і ін.

Інститут не має власного гуртожитку.

Випускники академії по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Міжнародна академія перукарського мистецтва VT ACADEMY була створена Володимиром Тарасюком у 1998 році і ось уже 16 років є провідною перукарською школою.

Освітня система, створена Володимиром Тарасюком, від випуску до випуску доводить свою ефективність. Всі викладачі Академій - професійні топ-стилісти арт-студій зачісок VLADIMIR TARASYUK і мережі салонів VT STYLE. Своєю пристрастю до професії викладачі Академії нескінченно надихають і підтримують тих, хто прийняв рішення йти по шляху професійного і творчого зростання.

Київська Академія перукарського мистецтва, КАПМ

"Я пишаюся тим, що ми навчаємо наших студентів не тільки тому, як створити красиві стрижки, але і як створити і вести успішний бізнес"

Володимир Тарасюк

Сьогодні VT ACADEMY представлена в Києві і в Одесі, де свою майстерність відточують більше 3000 фахівців щорічно. Крім того, 2 нові Академії відкриють свої двері в період з 2015 по 2016 рік.

Випускники Академії Володимира Тарасюка - це найбільш відомі та успішні перукарі, багато з яких відкрили власні салони, мережі салонів і школи перукарського мистецтва. Всі вони щороку повертаються в VT ACADEMY для підвищення кваліфікації і майстерності, розвиваючи ще стрімкіше свій бізнес.

VT ACADEMY одна з небагатьох має ліцензію Міністерства освіти і науки України на підготовку перукарів і візажистів, що дає можливість видавати випускникам Академії дипломи державного зразка. Кращі студенти отримують можливість працевлаштування в салонах мережі VT STYLE, арт-студії зачісок VLADIMIR TARASYUK, а також інших салонах високого рівня різних країн світу.

У 2014 році був запущений новий освітній портал VT ACADEMY, на якому ви зможете детально познайомитися з форматом Академії, курсами і викладачами. Студенти Академії отримають можливість інтерактивного спілкування та обміну інформацією он-лайн.

Київська Академія перукарського мистецтва

Отже, Київська академія перукарського мистецтва прагне розвиватися та не стояти на місці, щоб Ви могли отримати тільки актуальні знання, які застосовуються в сучасній практиці. Перукарське мистецтво - це особлива дорога, зміцниться на якій, можуть тільки справжні професіонали і КАПМ прагне зробити Вас такими.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!