Роздрукувати сторінку

Нікопольський коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, НК ДДАЕУ

« Назад

Нікопольський коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету – навчальний заклад, що поводить підготовку за двома спеціальностями та підпорядковується Міністерству освіти і науки.

Свою діяльність він проводить на основі ліцензії, а також нещодавно пройшов акредитацію для відповідних напрямків підготовки.

Нікопольський-коледж-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету

Контакти НК ДДАЕУ

Адреса: м. Нікополь, вул. Карла Лібкнехта, 167.

Телефон: (05662) 51102.

Електронна пошта: nkddau@ukrpost.ua.

Сайт: http://nkddau.org.ua.

Нікопольський-коледж-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету НК-ДДАЕУ

Історія Нікопольського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету

В 1922 році при напівзруйнованому маєтку поміщика Нечаєва, що розміщувався в Залимані між Новопавлівкою й Чернишової, починається виховання в сільськогосподарській професійній школі. Скоро вона перейменовується в Червоногригорівський агрономічний політехнікум прізвища Т.Г. Шевченко. Навчалося в ньому понад 20 молодих хлопців та дівчат.

Вже в 1924 р . отримав дипломи технікуму перший випуск агрономів - садівників. Закінчили професійну школу 23 випускника. Технічне сприяння надавало господарство, засноване в Апостолівському регіоні пізнаваних полярним мандрівником Фрітьофом Нансену. У технікумі функціонували 2 відділення: землеробство і землеустрою.

1927 - 1938 рр. роки величезних реорганізацій в житті технікуму. У 1938 - 1940 рр. він отримує назву Нікопольського технікуму агромеліорації. Керівником технікуму був С.І. Дідик.

З витоком Великий Вітчизняної боротьби учні 2-ух груп старших курсів були орієнтовані в Нікопольський аероклуб, в якому вчили загальні засади військової авіації і парашутного ремесла. Молодші курси йшли на копання окопів в регіоні. У 1944 році колишню агрошколу перейменовують в Нікопольський агролісомеліоративний та будівництво невеликих гідроелектростанцій технікум. У тяжкі епохи начальником технікуму деякий час був Ф.С. Рудобашта, з 1946 - Д.Ф. Бурлін, за ініціативи якого було зведено гуртожиток для навчального закладу.

У 1967 році став спеціалізуватися на гідромеліорації та механізації сільського господарства, в 1968 р .. Він був реорганізований в технікум гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства. З 1962 згідно 1991 роки начальником був М. Доброродний, що закінчив даний технікум в 1947 році. Він привніс великий внесок у піднесення його реально - технічної бази: будівництво лабораторій, гуртожитки №2, їдальні.

На даний час коледж здобув 2 рівень акредитації, керівником навчального закладу є Свінтозельський А.А.

Завдяки цьому керівнику коледж має потужну та оснащену матеріально-технічну базу, яка включає в себе: навчальні кабінети, лабораторії, майстерні, гуртожитки, їдальню, комп’ютерні класи, бібліотеку Приміщення з комп’ютерними класами оснащенні інноваційними ресурсами та мають вільний доступ до мережі Інтернет.

Центром навального процесу є бібліотека, її загальний фонд складає близько 90 тисяч екземплярів наукової, методичної, художньої літератури, а також періодичні видання.

За весь час існування коледжу з нього випустилося понад 15 тисяч фахівці.

Нікопольський-коледж-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету, НК-ДДАЕУ

Спеціальності НК ДДАЕУ

Коледж проводить підготовку за наступними спеціальностями:

1. Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва із здобуттям кваліфікації технік-механік

Технік-механік: гарантує:

- комплексну механізацію виробничих процесів в секторах економіки рослинництва, тваринництва, переробки сільськогосподарської продукції, виконує відбір і розумне підбирання машинно-тракторних апаратів, розумне розташування та обладнання оснащення та нешкідливі умови праці;

- організовує і гарантує безаварійну і вірну роботу техніки і науково-технічного оснащення, підготовку намірів-графіків технічного сервісу і лагодження техніки, огляд і випробування оснащення;

- бере участь у способі та верстаті новоспеченого оснащення, введення засобів механізації в трудомісткі роботи;

- гарантує і проводить налагодження роботи автомашин;

- організовує і гарантує виконання механізованих справ, операцій, дій; освоює систему новітніх автомашин, оснащення і технічних ансамблів;

- розробляє і водить технічну документацію;

- запроваджує сучасні форми організації праці, вживає передову обчислювальну техніку;

- сприяє підвищенню кваліфікації членів колективу, розвиває раціоналізаторську переміщення;

- вживає у праці науково-технічні та періодичні видання;

- досліджує фінансові характеристики застосування техніки і оснащення;

- водить первинну документацію обліку звітності.

2. Землевпорядкування із здобуттям кваліфікації технік-землевпорядник

Землевпорядник – це фахівець, який володіє сукупністю знань про земельний кадастр, земельне право, землеустрій, геодезію, меліорацію, ґрунтознавство, управління земельними ресурсами, й іншими науками, цілеспрямованими на повне вживання землі й підвищення її родючості.

Профіль його діяльності широкий, а потреба в таких спеціалістах дуже велика.

Коледж співпрацює з іншим навчальними закладами, обмінюючись досвідом та знаннями. Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання в ВНЗ з 3-4 рівнем акредитації за спорідненими спеціальностями.

Для вступу до коледжу необхідно додати такі документи:

1. документ, що свідчать про наявність певної освіти;

2. медичну довідку за формою № 086-у і № 063;

3. 6 фотокарток розміром 3х4;

4. свідоцтво про народження (паспорт для осіб, які за віком його мають); ідентифікаційний код;

5. ксерокопія паспортів батьків;

6. військовий квиток (посвідчення про прописку з призовного ділянки).

Отже, НК ДДАЕУ – навчальний заклад, що здійснює підготовку за природничим напрямком навчання. Завдяки досвідченому та висококваліфікованому педагогічному складу фахівці здобувають всі необхідні знання та навички.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!