Роздрукувати сторінку

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, ССТБО

« Назад

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, ССТБО пропонує своїм студентам якісну освіту в області бухгалтерського обліку для роботи на підприємствах області та країни.

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку ССТБО

Адреса навчального закладу: Чернігівська область, м. Сосниця, проспект Гагаріна, 16.

Спеціальності Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку:

- «Бухгалтерський облік» на денному (на базі 9 та 11 класів) та заочному відділеннях (на базі 11 класів). Вступники, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень "кваліфікований робітник", за спорідненою спеціальністю приймаються на навчання за скороченим терміном;

- «Економіка підприємства» на денному відділенні (на базі 9 та 11 класів).

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, усвідомлюючи свою відповідальність за формування інтелектуального та творчого потенціалу молоді, для досягнення поставлених цілей шляхом впровадження системи менеджменту якості безперервно вдосконалює всі види своєї діяльності та якість надаваних послуг.

Технікум має в своєму розпорядженні навчальний корпус, в якому є оснащені сучасними технічними засобами навчальні кабінети і лабораторії, бібліотека, комп'ютерні класи, актовий зал, їдальня, а також своя друкарня і телестудія. Є два упорядкованих гуртожитки, в яких є читальний зал, буфет, пральня. Працюють гуртки за інтересами.

Сьогодні в Сосницькому сільськогосподарському технікумі бухгалтерського обліку навчається більше 800 студентів. Технікум здійснює підготовку за 5 спеціальностями середньої професійної освіти за очною та заочною формами навчання. Сучасна матеріально-технічна база дозволяє готувати кваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці.

Висока якість підготовки фахівців забезпечується талановитими і досвідченими педагогами. У технікумі високопрофесійний педагогічний колектив, в числі яких кандидати наук, здобувачі.

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку активно займається інноваційною діяльністю. У числі пріоритетних інноваційних проектів технікуму - проект з розробки зразкової навчально-програмної документації в ідеології нового покоління під керівництвом фахівців інституту розвитку освіти.

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку є постійним учасником обласних студентських олімпіад серед студентів. Неодноразово студенти технікуму займали призові місця в особистій та командній першості в обласних олімпіадах з бухгалтерського обліку, правознавства, інформатики та ін. Творчі колективи студентів та викладачів є активними учасниками науково-практичних конференцій різних рівнів. Підняти роботу технікуму на ще більш високий рівень дозволяє впроваджувана в даний час в технікумі система менеджменту якості.

8 травня 2015 наші студенти першого курсу взяли участь у районному заході - «Бузок перемоги», що проводиться в рамках святкування ювілею Великої Перемоги. Спільно з ветеранами ВВВ вони посадили молоді деревця бузку в пам'ять про всіх загиблих на війні.

1 травня 2015 весь колектив і всі студенти Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку прийняли участь в першотравневій демонстрації.

22 квітня 2015 наші студенти, Карпенко Володимир і Пантуз Діана, взяли участь у Ярмарку вакансій та навчальних місць, яку проводив Центр зайнятості населення району.

ССТБО

16 квітня 2015 наші студенти, Карпенко Володимир і Клочкова Анна, в якості представників нашого технікуму взяли участь у Ярмарку вакансій та навчальних місць, яку проводив Центр зайнятості населення. Вони розповідали випускникам шкіл сусіднього району про наш технікумі та розповсюджували рекламну продукцію, а так само, взяли участь у святковій програмі присвяченій цьому заходу.

9 лютого 2015 відбулися змагання з водного підлозі в залік 8 спартакіади молоді. Команда у складі: Комаревська Руслана, Карася Артема, Огли Асламбека, Карпенко Володимира, Петренко Артема, Антіпцева Максима, Коломицева Олександра, Генералова Миколая та Кручинина Антона захищали честь Технікуму економіки і права.

3 лютого 2015 в ССТБО пройшов суботник. Студенти разом з адміністрацією технікуму дружно працювали. Для всіх нас було важливо, що на суботник вийшли не тільки студенти, але й педагоги, тому що це дуже хороший виховний момент. Результат нашого спільного праці - чистий, красивий технікум.

2 лютого-День розгрому радянськими військами німецько фашистських військ у Сталінградській битві 1943 У технікумі економіки і права пройшов урок-мужності з запрошення Василя Васильовича. Ветеран війни розповів безліч цікавих історій того часу, відповів на всі питання.

Великим сюрпризом стала наявність преси, молодіжної організації, представників центру технікумі. Всі хотіли привітати чудову людину, Василь Васильовича, зі святом.

29 січня 2015 в залі ділового співробітництва центральної міської бібліотеки відбувся захід «Година запитань і відповідей« Комп'ютер у житті підлітка »». Старшокурсники з цікавістю прослухали лекції запрошених гостей, проконсультувалися у лікаря-офтальмолога і у педагога-психолога з усіх потрібних питань.

25 січня 2015 в парку пройшов захід, присвячений всеросійському Дня Студента. Кожен навчальний заклад повинен був представити свою конкурсно-танцювальну програму. Студентів порадувала атмосфера свята, море позитиву, гарна музика, нові знайомства.

23 січня 2015 о 12.00. в міському будинку культури відбулося урочисте відкриття місячника оборонно-масової та військово-патріотичної роботи. Концерт розпочався з міського уроку-мужності. Хлопці перейнялися настроєм заходи і з задоволенням прослухали історії ветеранів ВВВ нашого міста та району.

30 грудня 2014 на театральній площі проводилася новорічна молодіжна дискотека «Новорічні танці». Кожен бажаючий міг взяти участь у розважальній програмі заходу і виграти пам'ятний приз. Незважаючи на холод, студенти технікуму чудово провели свій вільний час і зарядилися позитивом.

Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, ССТБО

Отже, Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, ССТБО – сучасний заклад освіти Чернігівської області.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!