Роздрукувати сторінку

Новгород-Сіверське медичне училище, НСМУ

« Назад

Новгород-Сіверське медичне училище, НСМУ пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області медицини для роботи на підприємствах області та країни.

Новгород-Сіверське медичне училище НСМУ

Адреса навчального закладу: Чернігівська обл. м. Новгород-Сіверський, Вул. Карла Маркса 29.

Спеціальності Новгород-Сіверського медичного училища:

- Лікувальна справа;

- Сестринська справа.

У центральному блоці розташовуються адміністративні приміщення. Їдальня на 72 посадочних місця для студентів і зал для прийому їжі співробітниками установи. Їдальня укомплектована сучасним торгово технологічним обладнанням, меблями, має окремий вихід.

Організацію харчування здійснює ТОВ «Чашечка». Організовано питної режим, в їдальні - мінеральна вода, соки; в холі установи – питний фонтан.

Актовий зал на 75 посадочних місць.

Медичний блок: хол - 17,7 м. кв .; кабінет прийому - 10,5 м. кв.; процедурний кабінет - 8,0 м. кв.; туалет - 2,0 м. кв. Стан приміщень, відповідає вимогам СанПіН 2.1.3.1375-03 (санітарно епідеміологічний висновок № 86 СУ. 02.000.М.000208.02.11 від 25.02.11.).

Студенти та співробітники коледжу проходять щорічні медичні обстеження.

Охорона: безпека студентів, співробітників коледжу і матеріальних цінностей забезпечується співробітниками приватного охоронного підприємства.

Будівлю Новгород-Сіверського медичного училища обладнано: цілодобової системою відеоспостереження, системою оповіщення про пожежу, пожежною автоматикою з дублюванням сигналу на пульт ПО, внутрішнім і зовнішнім водопостачанням, комплексом технічних засобів охорони, в т. ч. кнопкою екстреного виклику наряду міліції.

В'їзд автотранспорту на територію установи проводиться через шлагбаум.

Бібліотека Новгород-Сіверського медичного училища оснащена сучасною комп'ютерною технікою. Фонд бібліотеки укомплектований навчальної, науково-популярної, довідкової, галузевої, методичної, художньою літературою та періодичними виданнями з урахуванням сучасних завдань навчально-виховного процесу.

На кінець 2014 року фонд бібліотеки налічує 30733 екземпляра.

Обсяг фонду навчальної літератури становить 84% від усього бібліотечного фонду (25 888 екз.). Загальна кількість науково-педагогічної та методичної літератури - 700 примірників.

Кількість додаткової навчальної літератури (Офіційні, довідково-бібліографічні та періодичні видання) становить 3578 примірників.

НСМУ

Загальна кількість найменувань періодичних видань, які виписуються в 2014 році, склало 39 одиниць, з них медичні - 19 одиниць, навчально-методичні - 20 одиниць. У фонді бібліотеки також мається художня література (323 примірники).

Забезпеченість основний навчальною літературою з дисциплін складає в середньому 34 підручника на одного студента.

З урахуванням нових надходжень на кінець 2014 року кількість навчальної літератури, виданої за останні 5 років, становить 13,5% від загальної бібліотечного фонду (4156 екземплярів).

Бібліотечний фонд Новгород-Сіверського медичного училища щорічно поповнюється підручниками та навчальними посібниками, відповідними ФГОС, а також науковими та довідковими виданнями, відповідними профілю коледжу.

Медіатека бібліотеки налічує 35 найменувань компакт-дисків (Електронні версії підручників і навчальних посібників, додатки до підручників, довідкові видання).

Бібліотекою НСМУ надається можливість віддаленого доступу до баз даних «Електронно-бібліотечна система« Консультант студента »і «Електронно-бібліотечна система «IPRbooks».

Бібліотекою НСМУ надається доступ до:

- електронної бібліотечної системи «Консультант студента». Система включає безліч найменувань сучасної навчальної літератури та додаткові матеріали: аудіо-, відео-, інтерактивні матеріали, тестові завдання. Видання, що увійшли до ЕБС «Консультант студента», структуровані за спеціальностями та дисциплін відповідно до чинних СПО за спеціальностями групи «Охорона здоров'я»;

- ліцензійної повнотекстової базою електронних видань «IPRbooks». Система дає можливість необмежено працювати з усією базовою версією, що включає більше 15000 видань за всіма основними напрямками знань: підручники і навчальні посібники, монографії, виробничо-практичні, довідкові видання, періодичні видання, а також ділову літературу для практикуючих фахівців.

9 травня викладачі та студенти коледжу взяли участь в Акції «Живий ланцюг пам'яті!». О 8:30 біля будівлі НСМУ зібралися громадяни, щоб з рук в руки передати і покласти червоні гвоздики до Меморіалу Слави. Квітів рівно 1240 - за кількістю новгород-сіверців, загиблих в боях Великій Вітчизняній Війні.

8 травня на території Новгород-Сіверського медичного училища пройшов Мітинг, присвячений 70-річчю Великої Перемоги. Діти організували хода та покладання квітів до Пам'ятника першим комсомольцям міста, таким же молодим хлопцям, як наші студенти, що пішли на фронт в перших рядах.

Лідери студентського самоврядування Новгород-Сіверського медичного училища активно розробляють і реалізують у життя наступні студентські проекти:

- Проект "Школа милосердя і здоров'я" - основною метою роботи Школи є підвищення духовної і моральної культури молодого покоління, формування у підростаючого покоління бажання робити добро і приносити користь людям, створюючи навколо себе милосердне поле, наповнити життя молоді глуздом і правдою;

- Експериментальний проект "Мати і дитя" - робота спрямована на відстеження розвитку дитини в результаті проведеної комплексної роботи щодо поліпшення психофізіологічного стану матері під час вагітності;

- Проект "Клуб і СемьЯ" - посилення повсякденного впливу училища на формування здорового способу життя в родинах студентів, залучення батьків до організації позанавчальної діяльності вихованців, забезпечення системи гуманних взаємин педагогів, батьків, студентів.

НСМУ

Отже, Новгород-Сіверське медичне училище, НСМУ – сучасний медичний заклад освіти Чернігівського регіону.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!