Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області \ ЗВО (ВНЗ) Чернігівської області та їх рейтинг \ 12. Коледж транспорту та комп`ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, КТКТ ЧНТУ

Коледж транспорту та комп`ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, КТКТ ЧНТУ

« Назад

Коледж транспорту та комп`ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, КТКТ ЧНТУ пропонує своїм студентам отримати якісну освіту в області транспорту та комп’ютерних технологій для роботи на підприємствах області.

Коледж транспорту та комп`ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету КТКТ ЧНТУ

Адреса: 14030, м. Чернігів, вул. Одинцова, 25.

Спеціальності КТКТ ЧНТУ:

- 5.07010602 – "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" [АД];

- 5.05070205 – "Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів"[ЕУ];

- 5.03050401 – "Економіка підприємства" [ЕП];

- 5.05010201 – "Обслуговування комп’ютерних систем і мереж" [КС];

- 5.05010101 – "Обслуговування програмних систем і комплексів" [ПС];

- 5.07010102 – "Організація перевезень і управління на автотранспорті" [УТ].

Бібліотека є найважливішим структурним підрозділом коледжу, що забезпечує літературою та інформацією навчально-виховний процес, а так само центром поширення знань, духовного та інтелектуального спілкування.

Бібліотека забезпечує повне та оперативне бібліотечне та інформаційно бібліографічне обслуговування студентів, викладачів, співробітників коледжу відповідно з інформаційними запитами на основі широкого доступу до фонду та довідково-пошукового апарату бібліотеки, а також на основі укладених договорів.

Фонд бібліотеки Коледжу транспорту та комп`ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету актуальний, універсальний за змістом, доступний для всіх читачів. Він включає в себе різні види вітчизняних та зарубіжних видань, аудіовізуальні та електронні документи. Фонд постійно поповнюється актуальними для коледжу виданнями.

Бібліотека коледжу розпорядженні абонементом і читальним залом на 30 робочих місць. Фонд бібліотеки налічує більше 20 тисяч примірників книг. Два рази на рік проводиться підписка періодичної преси більше 40 найменувань газет і журналів.

Бібліотека оснащена технічними засобами: мультимедіа, є медіатека навчальних і науково-популярних фільмів, методичні розробки, складені провідними викладачами коледжу. Для зручності користувачів у читальній зелі оснащені робочі місця з відкритим безлімітним доступом до мережі Інтернет. У відкритому електронному доступі для студентів коледжу знаходиться електронна база навчальної літератури «Електронна бібліотека ZNANIUM.COM», яка містить навчальну, наукову та художню літературу.

У читальному залі організовуються виставки новинок літератури, знаменних дат і поточних подій міста та всієї країни. Проводяться заходи, бесіди та вікторини.

В КТКТ ЧНТУ існує студентський молодіжний центр.

Це молодіжне об'єднання, створене Радою адміністрації та студентів Коледжу транспорту та комп`ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету з метою розвитку студентського самоврядування, розкриття здібностей, талантів і обдарувань студентів, прищеплення навчаються інтелектуальної, професійної культури, культури міжособистісних відносин.

Студентський центр здійснює свою діяльність в рамках чинного Статуту коледжу, відповідно до навчального плану, планом виховної роботи та Положенням про Студцентр.

Діяльність центру ґрунтується на принципах добровільності, рівноправності, загальнодоступності та самоврядування. В рамках Статуту коледжу студентський центр вільний у визначенні форм і методів своєї діяльності.

Внутрішня структура студентського центру визначена на засіданні Ради адміністрації та студентської Ради.

Основні цілі та завдання студентського центру:

- Організація самоврядування та колективної діяльності в коледжі, створення умов для реалізації творчих, інтелектуальних та інших потреб студентів;

- Розвиток ініціативи колективів в організації громадянського виховання;

- Залучення студентів до вирішення проблем навчально-виховного процесу, залучення в процес позааудиторної діяльності засобами масової інформації (збір інформації, інформаційний випуск радіоновин, оформлення студентських газет, стендів);

- Розвиток творчого потенціалу особистості студентів через організацію роботи творчих студій, підготовку та проведення культурно-масових та культурно-просвітницьких заходів;

- Співпраця з департаментом по спорту та молодіжної політики області.

Діяльність студентського центру Коледжу транспорту та комп`ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету розподілена по 4 напрямках:

- навчальний відділ;

- інформаційний відділ;

- художній відділ;

- відділ спорту і здоров'я.

У складі цього відділу 3 студії, в яких займається велика кількість студентів. Хлопці відвідують хореографію, театральну студію, вокал. Протягом багатьох років у центрі діє ВІА «Синтез».

З 1 вересня ми активно залучаємо студентів першого курсу для участі у позаурочній діяльності. Відвідуємо навчальні групи з метою залучення молодих талантів, збираємо актив груп для обговорення поточних заходів.

Обов'язковою і традиційним є дебют першокурсників, де у хлопців є можливість показати себе.

А результатом роботи центру за рік є обласний фестиваль «Студентська весна», який викликає величезний інтерес усієї молоді, де кипить справжнісінька студентське життя. Саме там всіх нас об'єднують спільні цілі, завдання і любов до творчості.

Отже, Коледж транспорту та комп`ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету, КТКТ ЧНТУ - сучасний заклад освіти Чернігівської області.

З повагою ІЦ “KURSOVIKS”!